Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Büszke vagy arra, hogy magyar...

Büszke vagy arra, hogy magyar vagy? Vagy ha lenne lehetőséged ingyen állampolgárságot váltani akkor váltanál?

Figyelt kérdés
márc. 26. 20:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Arra nem vagyok büszke, hogy hazánk részese volt a kommunista elnyomásnak, aminek a hatását még mindig nem heverte ki az ország. Ezért az Unió összes országától lemaradtunk, de főleg a nyugattól.

Bármi olyan országot választanák, ahol maximálisan tisztességes az élet. Meguntam a sok gazemberséget ami volt és van a volt kommunista régióban. Hát még az ukránok hogyan megunhatták.

márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Külföldön élek, hátrányként élem meg.

Nem magam miatt, hanem mert a kedves kormányunk telibeszr minden egyezményt és szembeköpi az EU-t rendszeresen, és gáz, amikor külföldön erről megy a beszéd, hogy Viki milyen kretén.


Váltanék-e áp-t? Abban a másodpercben, amint lehetőségem lesz rá, így teszek.

márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
én szeretek magyar lenni.
márc. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!