Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Öreg nők miért ülnek kint a...

Öreg nők miért ülnek kint a padon egész nap lépcsőház ellőt ennyire nincs életük?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő mert be zárt ablakkal is lehet hallani az egész napos semmit erő beszédüket.A padot el vinni se lehet mert le lakatolták mert sokan el vitték már emiatt.

#nők #pad #öregség #beszélgetnek
ápr. 1. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert nekik ez az eletuk. A haz elott a padon ulve pletykalni. Naphosszat! ;-) :-D
ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nekik ez az élet.


A fiatalok meg miért ülnek egész nap a gép meg a tv előtt? nekik sincs életük?


Nekem nagyon idegesítő, hogy az alsó szomszéd fia egész nap lövöldözős játékokkal játszik erősítővel, nem lehet pihenni tőle, nem dolgozik pedig max 25 éves, felkel délelőtt 10-11 körül és hajnalig játszik

ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak az otthona börtön. Nem tud hova menni mit csinálni nincs élete, nálunk pl az erkélyen is lógnak kint a mulatoszenés szomszédok a lepcsoház elott minden nyáron, szotyiznak lebzselnek, el se engednek hogy be tudjak menni a lépcsőházba, erkélyükről dől be hozzám a cigifüstjük.


Nem tudnak hova menni. Lakásban meg a lépcsőházban élnek. Meg a ház előtt mögött az utcán.

ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az értem de az érdekes hogy, összes lépcsőháznál csak ők ülnek ki hiába van mindenűt pad meg hátúl is van egy bazi nagy park tele padokkal. Én ott beszélnék egész nap direkt ezért is van ki alakitva meg le betonozva egy rész de oda meg kutya se megy.
ápr. 1. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Hol van ez, itt Budapesten nincs ilyen.
ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás kérdése az egész, azt a padot szokták meg, mint a piások a saját törzshelyüket.
ápr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Üres az életük, ezért pletykálnak naphosszat. Nem is kell öregnek lenni hozzá, az én szomszédaim egy társasház közös udvarán van, hogy éjfélig kinn ülnek, isznak, dohányoznak, röhögnek, 50 körüliek. Nem lehet kimenni úgy a házból, hogy ne kelljen átesni rajtuk, mert a bejárathoz közel laknak és egy keskeny járda van a kert mellett. Ráadásul bele akarnak rángatni az életükbe, én falra mászok tőlük, még a kertembe se szívesen megyek ki, mert gutaütést kapok tőlük. A vendégeim úgyszintén.

Átérzem a problémát.

Akinek értelmes hobbija van, érdeklődő a világ dolgai iránt, az nem ezt csinálja.

Ezek gyakran lesik a szomszédaikat is, mit csinálnak, stb. Egy előnye van ennek: betörésvédelmi szempontból ideálisak az ilyen szomszédok.

ápr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5.: De van, csak a gangon csinálják, vagy az udvaron.
ápr. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!