Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A magyar emberek mennyire...

A magyar emberek mennyire intelligensek a világ többi részén lévő országok lakóihoz viszonyítva?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha gyakorit vesszük alapul, akkor nem állunk jól 🤣
ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

[link]


10 másodperc volt rákeresni, szívesen

ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Azt gondolnám, a béka popója alatt 3000 méterrel. Mind értelmi, mind érzelmi intelligenciára vonatkoztatva.
ápr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%

A magyarok a legprimitìvebb nép az egész univerzumban.


Most megsèrtődtèl, igaz?

Bezzeg azt elfelejted hogy szìdod a másikat, mert nem azt a pártot szereti amit te.

Szìdod a másikat csupán azért, mert nem ugyanazt a futballcsapatot szereti, mint te.

Ha autós vagy, szìdod a másikat ha cammog előzget, vagy előzget, tol őrült módjára.

Beszòlsz a másiknak a facebook csoportokban, vagy itt a GYK-n.

Szóval a magyarok primitívek.

ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%

"A magyarok a legprimitìvebb nép az egész univerzumban."


te most le-primitívezted magad és 10 millió embert akit nem is ismersz

ápr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Magyarnál élet tudatos és előzékenyeb nincs a világon persze nem az oltott már kétlábon halottakra értem ezt a kijelentésem.
ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
40%

#5

10 millió ember primitív, igen.

Te is közöttük vagy.

ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Hat eleg rossz nep a magyar alapvetoen. Persze vannak jok rosszak mint mindenhol, de kint ilyen szintu gogot, onhittseget nem tapasztaltam. Ratesz erre a lapatra meg a politika is. Mert ha az aktualis kormanypart azt csinalja, hogy minden hibajat masra fogja es hazudik a polgarainak es ennek ellenere oket valasszak meg az azt mutatja, hogy vevok a gyulolkodesre. Eleg csak a Facebookon a kulonbozo oldalakat megnezni milyen dolgok mennek ott. A magyar beletorodott ebbe, hogy alacsony az eletszinvonal, magas az inflacio. Osszesen 4 millio ember el legalabb ugy, hogy minimalis osszeg van a szamlajan. Koztuk sok ember tanult is elvegzett egyetemet/ jo a szakmaja amivel egyebkent kint akar jol is lehetne keresni, de sok esetben azt latom, hogy nem is probal valtoztatni a helyzeten.
ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
A magyarok szeretik lenézni meg szidni Magyarországot, pedig ahogy a 2-es linkjén is látszik, 21. legintelligensebb ország vagyunk. Én jártam/éltem sok országban már, csak az látja világszinten szarnak ezt az országot, aki nem látott még eleget a világból.
ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A 4# véleményét tartom.
ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!