Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet az, hogy valaki...

Hogyan lehet az, hogy valaki meghal és hetekig nem veszi észre senki?

Figyelt kérdés

Van egy falu Magyarországon, ahol egy bácsi hetekkel ezelőtt hirtelen meghalt. Az állatainak egy része el pusztult, mert senki sem vette észre, így az állatok sem kaptak enni, inni.


Én ahol lakom faluban azt észre veszik, ha fát ültetek a kertbe...

A hulla szagot senki nem veszi észre?

Az állatok biztosan zajongtak egy idő után, a kutyája kóborolt a faluban. Hogy nem tűnik fel az ilyesmi egy olyan helyen ahol mindenki ismer mindenkit?



ápr. 8. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

A ".indenki ismer mindekit" talán még 20 évvel ezelőtt igaz volt.

Mára a kocsmák bezártak, az emberek autóval közlekednek, a városiak megjelentek, stb.

ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is faluban lakom, mindenki megy mindenféle. Meló, vásárlás, kirándulás. Szerintem már csak az időseknél van még az, hogy nézik kivel mikor találkozott, mikor látta utoljára. Itt szerintem az a szomorú, hogy ezek szerint nem volt családja, vagy annyira nem foglalkoztak vele, hogy felhívják
ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Az allatok korul mindig budos van, falunk meg amelyik kutya nincs lancon, az oda kodorog ahova akar. Szoval a kivulallonak gondolom nem tunt fel semmi.


Lehet o volt a falu fura embere vagy siman csak nem baratkozott senkivel. Az meg nem a falusiak hibaja ha valaki bezarkozik es elszigetelodik, az embernek maganak kell gondoskodnia arrol hogy legyenek baratai, apolnia az emberi kapcsolatait. De az is lehet, hogy mivel idos, egyszeruen mindenki meghalt mar a kornyezeteben...

ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mentőtisztnek tanulok és a kivonuló gyakorlataim során még ősszel kaptunk egy olyan hívást, hogy panelba kell menni egy állítólagos elhunythoz.


Kimentünk, felmentünk a második emeletre (Ez egy egész népes kisváros népes lakóparkjában történt), a hozzátartozója fogadott minket. A hullaszag már a lépcsőház folyosóján megcsapott minket de ahogy beléptünk a folyosóra olyan szintű szag volt, hogy így a tiszt az vissza is fordult. Végül bementünk aztán a kisszobában feküdt az elhunyt az ágyon. A fűtés ment mint az állat, ő pont a radiátor mellett feküdt, már tiszta zöld volt a bőre, feje olyan volt mint egy csecsemőnek, a haját fehér szösz borította és alatta az ágy tiszta kukac volt. Ez 1 hét leforgása alatt történt és senki nem gyanakodott. Egyedül a hozzátartozó furcsállta, hogy nem lehet elérni aztán ő ment be pótkulcs segítségével. Ha ő nincs ki tudja mikor derül ki. Pedig szag az volt. Szerintem ami a kérdést illeti benne van a közömbösség is. Lehet furcsállja valaki de aztán végül legyint és annyit mond, hogy ohh biztos elutazott vagy biztos csak megromlott valami.

ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fel se ismernem a hullaszagot. Inkább gyanakodnek arra, hogy rohad a kukakban a nyers hús kidobva, vagy nem tudom. Lehet nem olyan a két a szag, de én a marihuana szagát se ismerem, így nem tudnám befújni a szomszedomat se, ha szívná.


Amúgy igaza van a többieknek, már nincs akkora átjárkálás falun se a szomszédba. Én egyszer se voltam 8 év alatt a szomszedaimnál és ők se nálam. Valakinek a nevét se tudom.

ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát én is arra gondolnék hogy a kukában rohadt valami, mint hogy a szomszédom
ápr. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Én is előbb gondolnék a kukában rohadó húsra, ugyanis nem vagyok paranoiás, aki egy szagból már rögtön arra következtet, nagyapó halt meg.
ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem merik az emberek vállalni a felelősséget semmiért sem, egymásért sem. Volt, hogy a munkahelyemen egy rendezvény volt: volt vagy 50-60 ember, egyvalaki rosszul lett, de nem telefonált senki sem, hanem várt az ügyeletes kollégára. Ilyenkor a legközelebbi embernek cselekednie kell, nem pedig várni a másikra - szerintem.
ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as, tehát ha gyanús szagot érzek, azonnal hívjam ki a rendőrséget és a mentőket, és mellé feküdjek rá a csengőre.


Ez marha vicces, aztán a tulaj engem jelent fel, mert idióta kattos vagyok.

ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

#9 Nem erről van szó.


Nyilván én is romlott dologra gondolnék először de ha már érzem második napja is, esetleg harmadik akkor azért lehet megpróbálok bekopogni vagy becsengetni. Ha nem nyit ajtót egy másik napszakban újrapróbálom, ha akkor se akkor másnap reggel megint és ha nem nyit ajtót körbe kérdezem a szomszédokat nem e hallottak felőle vagy valami hozzátartozót nem e ismernek. Végül igen, eljutunk oda, hogy már inkább 112-őt hívjuk.

ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!