Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Hogy lehet, hogy senki sem...

Hogy lehet, hogy senki sem vette észre, hogy szétverték a teknőst?

Figyelt kérdés

[link]

Nem értem, hogyhogy nem látta senki, hogy mit csinál? Azt olvastam, a gondozója talált rá, de hogyhogy nem vette senki észre előtte? És hogyhogy nincs még meg a tettes? Legalábbis nem olvastam sehol, hogy megtalálták volna, pedig még a képe is kintvan.


2019. jún. 14. 16:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Jártál mostanában a budapesti állatkertben? Tudod mekkora? Tudod hogy néz ki a kifutó? Esetleg ott voltál és láttad, hogy milyen körülményeket hagyott maga után a nő?

Egy félholt állatról beszélünk, nem mozgott a baleset után, és jó eséllyel a nő sem tette közszemlére a kifutó közepére, a gondozók pedig naponta 2x találkoznak az állatokkal, reggel-este, tehát logikus, hogy később vették észre.

Egyébként valaki már bejelentést tett, hogy felismerte a nőt.

2019. jún. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%

Hihetetlen a sztori, nincs az állatkertbe olyan terület, ahol el tud bújni agyonverni a teknőst és senki sem látja... De ha lenne is.

A kifutótól egészen addig el kell szállítanija a teknőst, ami tilos, ezt biztosan látta volna valaki.


Úgyhogy itt valami fontos részlet nincs közölve...

2019. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem voltam még ott, a Szegediből indultam ki, itt azért hamarabb észrevették volna, legalábbis szerintem (persze feltéve, ha nem pont zárás előtt csinálta). Pont ezért kérdezem, mert nem ismerem a budapestit.

Remélem megtalálják.

2019. jún. 14. 17:05
 4/14 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, csak kicsit feldúlt vagyok emiatt.
2019. jún. 14. 17:07
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

#2.-es vagyok... Én viszont voltam ott, már sokszor és nem tudom elképzelni, hogy ez hogyan leehetséges.

Mindig, de tényleg mindig hatalmas tömeg van.

2019. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Mihago ***** válasza:
95%
Én azt szeretném észrevenni, amikor annak az állatkínzó rohadt qrvának csapják szét a koponyáját ugyanazzal a kővel. Lehetőleg lassan, komótosan.
2019. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az utóbbi években többször voltam úgy a budapesti állatkertben, hogy teljesen kihalt volt. Mint pl ilyenkor, mikor iskola utolsó hete van, hétköznap és hőségriadó.
2019. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Úgy, hogy nem szétverték hanem hozzávágtak egy térkövet. Gyakorlatilag egy pillanat az egész, a teknősnek még csak a közelébe sem igazán kellett mennie, simán elképzelhető hogy senki nem figyelt oda pont akkor. Pláne ha ilyen hőség van, és eleve kevesebben járnak arra.
2019. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2019. jún. 14. 18:09
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekünk bérletünk van, egy rakás beláthatatlan hely van, de nem ez a legdurvább, pl én màr láttam, hogy a sül tüskéit próbálják kisebbségiek kihúzni, benyúlkálnak az állatokhoz, dobálják őket, etetik gyorskajával, és halálra vakuzzák szerencsétleneket, a halakat szinte mindig, a kecskéket pedig hiába van kiírva, meg van bent egy önkéntes, emelgetik a lábuknál fogva..


Csoda, hogy élnek egyáltalán..


Nem a csajt kell okolni, a szüleit, akik ilyenné tették, az államot, hogy megengedi durva környezetben felnőni a gyerekeket..

Egy rakás ember állatok szintjén mozog érzelmileg.



Egyébként én felnőtt kiflancolt külföldieknél látom a legcsúnyább viselkedést, na meg tiniknél.


Két hete úgy felemelt az egyik a két lábánál fogva egy bébibarit zárás felé, rossz volt látni, nem érdekelte, hogy rászólt a vele lévő férfi a csajra, az leintette hogy megcsináljon pár szelfit.


Ezeket az embereket a szüleik tették tönkre és a környezet, ami

megengedő volt az állatkínzásukkal kapcsolatban éveken át..

2019. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!