Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Tehetek feljelentést zaklatásért?

Tehetek feljelentést zaklatásért?

Figyelt kérdés

Társasházban lakom a párommal,már egy éve, kb két hete a mellettünk lévő lakásba beköltözött egy idős néni (70 év körüli lehet), egyik szombat este 19 óra magasságában kint a balkonon beszéltem telefonon a szüleimmel (nem hangosan), majd valamivel 21 óra után két rendőr csengetett,azzal a kérdéssel hogy van e valami gondunk a szomszéd hölgyel?mondtam a rendőröknek hogy életemben nem beszéltünk a nénivel, eddigy egyszer láttuk( lesekedett amikor a szemetet vittem le), de semmi egyéb… megköszönték, elmentek. Másnap délelőtt nálunk volt a kereszlányunk( szintén nem volt hangos), délután kettőkor ismét a rendőrök csengettek, ugyanezzel a kérdéssel, hogy van-e problémánk a szomszéd nénivel. Ekkor elmondtam nekik hogy tegnap a kollégáik is ugyanezzel a kérdéssel jöttek hozzánk, ugyanazt tudom válaszolni, eddig egyszer láttuk a nénit soha nem beszéltünk vele. Kb két hete lakhat itt. Azóta viszont a felettünk lakó szomszédra us kihívta a rendőröket!(ő is a balkonon telefonált, meg dúdolt valami zenét). Viszont azóta a néni folyamat leskelődik át a mi balkonunkra( van közöttünk egy lemez panel, a két panel között kb egy 1 cm rés amit azóta betakartam). Ilyen esetben tehetek-e én feljelentést?


Megjegyzés: nem vagyunk hangosak, zenét is inkább fejhallgató/ fülhallgatón keresztül, nem fúrok-faragok stb..+ főútvonalon lakunk ami viszonylag zajos…



ápr. 10. 01:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es. Itt is ezt kellene, mert nagyon sokan azt hiszik, hogy bármit megtehetnek.

Ott legalább van ennek kultúrája és másnap mindenki ugyanúgy mosolyog a másikra.

Itt meg belül a halálát kívánod, és úgy mosolyogsz, hogy azt hiszi midnen faaxa, ha megmondod a szemébe, akkor meg elátkoz a világ végéig. Ha ráhívod a rendőröket, ki sem jönnek.


Na ez jobb?

ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3. Oké, csak nehogy én is pont akkor telefonáljak a balkonon, amikor te, és kétszer olyan hangosan. Akkor lehet, leszoknál a balkonon telefonálásról.
ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Kissé off már a dolog, igen van szabályzat, hogy este 22 óra után tilos bármilyen hangoskodás.Hétfőtől-szombatig reggel 7-22 között fúrhatsz faraghatsz… Vasárnap egész napos zajtilalom van. Igazából lakótömbönként változhat az időintervallum de de az is ilyen hogy reggel 6-8 tól este 20-22 óráig.. a másik lakásokban zene szól , a másik szomszéd is ugyanúgy telefonál és nem zavar senkit sem.. engem sem mást sem. Igazából már megoldódott a probléma.
máj. 5. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!