Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lakóhely választásánál fontosn...

Lakóhely választásánál fontosnak tartjátok, hogy lakjon a közelben rokon, barát, vagy jó ismerős?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 00:08
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem. Mivel bármikor elköltözhetnek, ha máshogy alakul az életük, csak az számít, hogy ott lakjak, ahol nekem jó.
Egyéb, leírom.
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Lakjanak minél messzebb a rokonok. A barátságban már nem hiszek. A szerelmem viszont jó ja közel lakik.
ápr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Ezek meghaltak vagy eltűntek, sose voltak igazán. Régen még voltak erre igényeim. Mostmár nem érdekelnek. Csak úgy van az ember a semmiből a semmibe. Aludni jár csak haza munka után. Fiatal kortól erre nevelik, hogy úgy éljen mint egy 1800-as évek beli gyári munkás.
ápr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rokonokbol eleg volt egy eletre. Barataim nagyon nincsenek. A baratmőm lakhatna közelebb.
ápr. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos az ember a rokonait nem választhatja meg. Így én a rokonoktól minél messzebb költöznék.
ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy normális emberek lakjanak körülöttem. Ez az elvárás egyre nehezebbé teszi a keresést, ahogy az utóbbi években állandó jelleggel tapasztaltam. Minden egyes helyen sikerült kifognom legalább egy idióta szomszédot, amelyik a pofátlan, mindent és mindenkit semmibe vevő életmódjával módszeresen ellehetetlenítette a nyugalmamat. A társasházak javarésze elbszott állatkert lett sajnos, de vidéken is futottam már bele gyökér szomszédba.
ápr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magam miatt nem. De amikor visszaköltöztünk a szülővárosubkba, akkor szempont volt, hogy az idős szüleinknek könnyebben tudjunk segíteni.
ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, az ellenben igen, hogy normális emberek legyenek a szomszédaink, akik képesek mások szomszédságában kulturális, értelmes módon élni, és nem keserítik meg a mindennapokat.
ápr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az volt fontos, hogy munka és saját élet szempontjából ideális legyen, a rokonság ne közel, hanem könnyen elérhető legyen.

Pl. az ország nyugati feléből költöztem Budapestre, majd - remélhetőleg - hamarosan az agglomerációba. Mivel az M1-en keresztül tudom elérni a családot, ezért Kelenföld, majd Érd volt a választott nem pedig Zugló és Monor

ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó, ha a párom a közelben van, ami pár km-t jelent, hogy akár gyalog is meg tudjuk egymást látogatni. Egyéb rokonoktól nem baj, ha messzebb van az ember. A szülőtől meg érdemes minimum egy-másfél kilométerre lakni, mert különben sokat jár majd a nyakadra.
ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!