Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Büdös paraszt alsószomszédnak...

Büdös paraszt alsószomszédnak többször jeleztem, hogy ne bagózzon az ablakból, mert felszáll a füst. Az egyetlen megoldás, hogy a probléma megoldódjon, ha rárúgom az ajtót?

Figyelt kérdés
ápr. 27. 11:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Csukd be az ablakot.
ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

Én nem értem miért jó egész nap nyitott ablaknál lenni…

Aztán ebből van az hogy az éjjeli 12, nappali 21 fok mellett este 8-kor tegnap sétáltam és már befűtöttek valakik fával…

ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Csukd be az ablakot. Ugyan annyi joga van dohányozni az erkélyen mint neked nyitott ablaknál lenni.
ápr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha nekem ilyen büdös paraszt felső szomszédom lenne aki meg akarná mondani mit tehetek a saját lakásomban, lehet rárugnám az ajtót.
ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Jó nagy tök vagy, szállj magadba inkább, vagy emeld föl a valagad, és csukd be az ablakot.


(nem dohányzom, soha nem dohányoztam, és senki sem dohányzik a családunkban)

ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%

Persze törd rá az ajtót hátha be visz a rendőrség úgy megoldódik a problémád

Amúgy hol kellene dohányoznia?

A másik hogy milyen jogon szabod meg neki hogy mit csináljon a saját lakásában?

ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
46%

"Az egyetlen megoldás, hogy a probléma megoldódjon, ha rárúgom az ajtót?"


Kerdes, hogy mi a cél. Ha rendőrségi kihallgatásra szeretnél menni garázdaság miatt, akkor igen, rugd be az ajtót. Ha nem az a cél, akkor normális hangnemben kellene vele beszélni, tehát mondjuk a budos paraszt meg a bago helyett a János, nyilván azt csinálsz a saját otthonodban, amit akarsz, de borzasztóan zavaró a cigi füst, ami tőled felszáll. Meg lehetne e oldani valahogy, hogy máshol szívd, vagy ha vennék neked egy elektromos cigit, esetleg atszokonal e arra.

ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem, az egyetlen megoldás (csak ehhez két jó mentális állapotú ember kell), hogy megbeszéltitek, hogy jelez, mondjuk egy seprűnyéllel megkocogtatja a párkányod, ha rágyújt, te meg addig becsukod az ablakokat.

Neki is joga van cigizni, neked meg szellőztetni.

Csak ilyen persze az agresszív embernek nem jut eszébe. Komolyan, ha nincs agresszió, egyszerűen szomjazzák az emberek.

ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
25%
Ismerős. Nálunk a felsők bagóznak... De nem lehet csinálni semmit ezügyben, amíg vm törvényt nem hoznak rá, szívjuk, vagy becsukjuk az ablakot :/
ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
44%
Csukd be az ablakot amig cigizik. Hú de nagy dolog. Utána majd kinyitod.
ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!