Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kerültél már konfliktusba a...

Kerültél már konfliktusba a szomszédoddal?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi volt az oka?

febr. 8. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Hangos zene. Berúgott és olyankor üvöltött a zene.
febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%

igen, kutyát sétáltat mindig közelünkbe, mert van kutyánk.

A kutyaszart szándékosan otthagyja, nem szedi fel.

febr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Panelban egy bolond nő lakott mellettünk, bezárkózva élt, nem dolgozott, nem járt el. Volt egy gondozója, az vitt neki ételt meg gyógyszert. A nő rendszeresen verte a falat (a másik szomszédét is), belülről rugdosta a saját bejárati ajtaját, bujkált a pincében, lekapcsolta az áramot emeletről emeletre haladva minden lakásban, az erkélyről dobálta le a ruháit, éjszaka torka szakadtából ugatott meg vonyított, szóval komplett elmebeteg volt. Nagyon sokszor hívtuk rá a rendőrséget, voltunk kihallgatáson is, mint tanú, de mivel tulajdonos volt, semmit se kezdtek vele. Inkább mi költöztünk, mielőtt kinyitja a gázt, vagy elkap valakit a lépcsőházban.


Másik panellakásban rendszeresen bömböltette a szomszéd a TV-t meg a rádiót, mert "félt egyedül". Ha kértük, kikapcsolta, de utáltam hajnalban felkelni és átmenni szólni.


Családi házban meg beköltözött mellénk egy nyugdíjas házaspár, akik a szemeteszsákjaikat átdobálták a kertünkbe, de letagadták. A nő lopkodta a postánkat, aztán letagadta, pedig felvette a kamera. Volt, hogy átemelték az unokát a kerítésen, hogy vigye el a teraszról az egyik virágot, de ez is látszott a kamerán...

febr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik azért k.tt le állandoan ment hiába nyomult a baráomra az leoltotta magárol. A csaj aztán mindenbe belekötött amit csinálok a saját lakásomban zaklatott ordibált velem.

Mikozben ö nyomult az en páromra nem forditva..

Egy utolso c.senki.


Másik szonszed meg azt cainalja hogy faggat engem mindenrol aztan kicsavarva eloadja masoknak hazudik kipletykál szid, a szemembe meg kedves.


Aztan volt akinek segitettem,adtam pár dolgot aztán meg rájárt a nyakamra. Es amiert már azt mondtam ne haragudj nem, utána megint en voltam a sz.r.


Aztán van egy nőverő is a házban a nöje gyakran üvólt segitségért, aztán a pasi még rám akar nyomulni..érdekes őt a legkonnyebb lerázni. Nem zaklat, nem szállt rám, röviden meg lehetett vele egyezni hogy nem. A nőverővel.


Az össze többi beteg zaklató gyökèr.

febr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Bemászott a telekre ellopni a fűnyírót, meg a felniket, de tetten értem, aztán neki állt feljebb, nekemjött és kapott egy pár gyomrost meg állast amitől megfeküdt. Azóta mondjuk nem köszön :D
febr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Bp-en belül sokfelé laktam már, minden társasházban volt legalább egy idióta szomszédom, amelyik pofátlanul zajongott vagy üvöltözött. Alapvetően jámbor állat vagyok, hosszan tűrtem mindnek, emiatt kifejezetten konfliktusba nem kerültem egyikkel se. A mostanival már más a helyzet. Szintén albérlet, de kis kertes ház. Apró, nagyon beépített telkek, a házak közt minimális a távolság. Ezzel nem lenne gond, ám a szomszéd egy nagytestű, vad kutyát tart az ablakomtól pár méterre, amelyikkel egyáltalán nem foglalkozik, minek köszönhetően szerencsétlen állatból komplett idegroncs lett. Ha elmennek valahová, úgy ugat megállás nélkül, mint akit ölnek, de ami az én szempontomból a legelviselhetetlenebb, hogy nagyjából egy éve már gyakran egész éjszakákat ugat végig. Ősz óta ott tartunk, hogy már hetente többször telnek hangzavarral az éjszakák. Próbáltam jelezni a szomszédnak a problémát, nyilván udvariasan, de mivel egy igénytelen proliról van szó, sejthető, hogy fabatkát se értem az értelmes kommunikációval. Háborúról szó sincs egyelőre, de minden erőmmel azon vagyok, már amennyire a kialvatlanságom engedi, hogy ez az áldatlan állapotnak minél előbb vége legyen. Nem vagyok túl derűlátó a birtokvédelmi eljárás eredményét illetően, de egyszerűen nem volt más választásom. A szomszéd magasról tojik mindenre, soha nem nevelte a kutyát és nem is akarja, de mindenáron kutya kell a házhoz. Nagy kár, hogy nincs alapvető feltételekhez kötve az állattartás, dehát ebben az országban lassan már mindent lehet, a szomszédomhoz hasonló nemtörődöm véglények meg gombamód szaporodnak.
febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Átugrott a kertembe és nekem támadt a horgászbotjával. Én is azonnal felkaptam az enyémet, mert kint tartom a falnak támasztva, azt az alábbi zajköteg volt hallható:


- *Csitt*

- *Csatt*

- *Reccs*

- *Zuty-zuty*

- *Tutty*

- *Facsar-facsar*

- ......*DONG-DONG-DORONG-DONG-DONG-DORONG*


A vége annak a hangja volt, amikor a hullámlemezbe vertem a fejét, hogy nyugodjon már le. 😊

febr. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%

Nyugdíjas bácsi, a királytévé egyik leghűségesebb rajongója, egy időben szó szerint 24 órán keresztül bömböltette a tévéjét/rádióját, de komolyan, olyan hangerőt képzeljetek el, hogy még a csukott ablakon keresztül is értettem, mit hazudoznak ott. Párszor szóltam neki, még hajnalban is átmentem, de csak sokadik alkalommal hallotta meg, hogy csengettek. Nagy nehezen leszokott arról, hogy éjjel is ilyen hangerővel "informálódjon", de egyszer megfenyegette apát, amikor összetalálkoztak a folyosón, hogy neveljen meg és szégyelljük magunkat. Pedig sosem voltam vele bunkó, és mindig tisztelettudóan kértem, hogy halkítson egy kicsit.


Az egyik szomszédunk megbuherálta úgy a hátsóajtót, ami kívülről kulccsal nyílt csak, hogy látványosan nem lehetett becsukni, és tényleg feltűnően nyitva volt. Ezt pedig pár éve a környékbeli hajléktalanok ki is használták; rendszeresen WC-nek használták a lépcsőházat, volt, aki kicsit be is rendezkedett, de más is volt. Aztán egyszer rajta kaptuk őket, amint tovább rontják, és szóltunk nekik, hogy ez rongálás, és a hajléktalanos dolgot is lazán megúszhattuk volna, fejezzék ezt be. Még nekik állt feljebb... a társasház szélső lépcsőházában élünk, és nem kell sokat sétálni a másik ajtóig, de nekik az volt a megoldás, hogy kárt tesznek az ajtóban, mintsem az elsőhöz mennek. Azóta nem köszönnek, de jobb is így.

febr. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

2# most mi a francért kellett lepontozni?

ti örülnétek, ha belelépnétek a szarba?

amióta ideköltözött, annyi kaksi van az utcán, és benti kutyájuk van...

febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9# másokat is lepontoztak, gondolom mind nagyszerű szomszédok, akik magukra ismernek a sztorikból
febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!