Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van a város külterületén...

Van a város külterületén hétvégi telked?

Figyelt kérdés
Mire használod? Kiskertnek, szőlőnek vagy inkább csak pihenésre? Mennyi időt töltesz ott? Sok az elhagyott, elhanyagolt telek? Vesznek is? Állandó lakhelynek is használják?

máj. 11. 13:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Miért adnád el? Nincs rá időd vagy már nem érdekel mint elfoglaltság, vagy nem bírod, mert túl sok munkával jár a karbantartása?
máj. 12. 12:50
 12/16 anonim ***** válasza:

nem hazudok s írtam h tudom bizonyítani h tiltja a számait. szomszédok és rokonok is bizonyítják. tudom bizonyítani h zaklat mert azt irogatja h a batyánkat tegyük intézetbe. az is pénzbe kerül és nem hiszi el h a bíróság tőle is vonna le pénzt.

amúgy a kifizetésről:

hiába megyek ügyvédhez, ha ő is megmondja h ezt csak a közjegyző teheti meg. törvényileg ezt tudom h eut mondja ki a törvény. nem ügyvéd küldi ki, hanem a közjegyző.


nem hiszem h tanácsért fizetni kéne. ahogy látom e-mailt is lehet írni sok ügyvédnek. nem kell itt ilyesztgetned.

de mindegy.


amúgy egy olyan ingatlan ahol nem kell javítgatni, arra nem kell túl sokat költeni. ha van kút, akkor az öntözés ingyenes. ahol kevesebb a kártevő több termés lesz stb. max még a trlepülésen lévő emberek, a lopkodástól kell félni.

máj. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
"Kösz", hogy itt beszéled meg a családi ügyeidet...
máj. 12. 18:21
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

érdekes h nekem folyton meg kell hallgatnom és el kellolvasnom más gondját baját még akkor is ha nem is passzol a témába. még itt is és mások támogatóbbak más gondjávak szemben, níg az enyémmel szemben mindenki negatív.

minek tetted fel a kérdésedet?

tudhatnád h az infláció miatt senki nem akar se tartani, se venni semmit sem.

ha akarsz akkor vegyél és kész!

ha már ekkora tahó vagy, akkor én is azt adom amit tőled kapok.

máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Versenyzővagyok ***** válasza:

Nekem Pest melett erdei farm.

Imàdom

tegnapelőtt 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
2 is.
tegnapelőtt 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!