Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Vennétek családi házat külterü...

Vennétek családi házat külterületen viszonylag közel a városközponthoz, de gyakorlatilag nulla közvilágítással?

Figyelt kérdés

Szóval kinéztünk magunknak egy szép eladó családi házat egy vidéki megyeszékhely külterületén, viszonylag normális környéken, ahol van aszfaltozott (bár kissé kátyús) út, viszont a közvilágítás állapota botrányos, este, éjszaka konkrétan tök sötét van azon az útszakaszon, ahol az ingatlan található.

A ház mellékutcában található, nincs nagy forgalom az utcában.



2023. szept. 4. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Vennék. Nincs bajom a közvilágítás hiányával.
Nem vennék. Igénylem a jól megvilágított utcákat.
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Csatorna van?
2023. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden van.
2023. szept. 4. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Akkor nincs gond. Ha normális a környék, max beteszel egy riasztót.


Mi is a szántó mellé költöztünk annó, utolsó ház. Előttünk van még világítás, de akkor is hátrébb semmi, illetve szántó előttünk és mögöttünk is. (vagyis mellettünk)


Eleinte féltünk kissé, de megszoktuk. A legjobb.


Azóta hátrébb, valóban a szántük mellé, a földútra építettek 4 házat. Nah, ott se közvilágítás, de szilárd útburkolat és csatorna sincs. Biztos nem vennék ott házat, de így is van olyan barom aki igen, az gáz.

2023. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Imádnám! A Tejút is tuti szépen látszik, szuper lehet csillagászkodni. Hajrá!

Egyébként mi is laktunk olyan utcában, ahol az utca végén már szántó volt, ott már nem volt világítás. De még előttünk pont volt egy utolsó. Falu, úgyhogy nem féltünk.

2023. szept. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a falu központban nyitott új utcában építkeztem, azt ígérték lesz világítás mire beköltözök. Ennek már majdnem 3 éve... De igazából nem izgat, kocsival közlekedek.
2023. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
A világítás a legkevésbé gond, azt akár te is meg tudod oldani, viszel magaddal lámpát meg a házad elé felszerelsz mozgásérzékelős reflektort, ami már távolabb is érzi a mozgást és bekapcsol.
2023. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%

Sokat gondolkodtam a válaszon.

Először azt akartam írni hogy nem.

De igen. Szerelnek fel lámpát, és éjszaka is látó kamerát. Aztán ha megyek aludni lekapcsolom

2023. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!