Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Felnőttek! Ti hány éves...

Felnőttek! Ti hány éves korotokban költöztetek külön a szülőktől és hogy volt rá lehetőségetek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 19:38
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Én 27 évesen kerültem a páromhoz amikor terhes lettem.A szüleimnek nem tetszett a dolog de azóta megbékéltek vele férjhez mentem van egy kislányom és boldogok vagyunk
2013. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
22 évesen, a páromhoz. Aztán külföldre költöztünk.
2013. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
18 évesen, mert a fővárosba kerültem egyetemre. Lehetőségem úgy volt rá, hogy a szüleim fizették az albérletet. Aztán elkezdtem egyetem mellett nyelvsulikba tanítani, és egyre kevesebb pénzre volt szükségem otthonról, majd a végére teljesen önfenntartó lettem.
2013. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13 évesen. 8 osztály második félévét amolyan "nulladik év" jelleggel már gimnáziumban kezdtem, kollégiumban, 100 km-re a szüleimtől, hétvégente jártam haza. Utána másik városban főiskola, ahol maradtam is végül.
2013. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 zabmester ***** válasza:
100%
19 évesen, munka miatt másik városba költöztem. Otthon nem találtam munkát, nagyjából ennyi.
2013. máj. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Technikailag 14 évesen, amikor először mentem kollégiumba.

27F

2013. máj. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
19 évesen a páromhoz. De azóta megint a szüleimmel lakom. Szóval azt tudom tanácsolni, ha nincs elég pénzed arra h fenn tudd tartani magad akkor semmi esetre se költözz össze senkivel mert teljesen kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz és bármikor kirakhatnak. Én tapasztaltam és nagyon rossz, főleg ha még most is szereted... 22/L
2013. máj. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
24 évesen. Külföldre mentem, de nem terveztem 3 hónapnál tovább. Végül csak kint maradtam, és már több mint két éve vagyok kint.
2013. máj. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi társasházzá építettük át a családi házunkat.
2013. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mtke ***** válasza:
100%
Én véglagasen 21 évesen, munka miatt, nagyon sok munkám volt, nehéz volt a szülők nélkül és mai napig hálás vagyok nekik, hogy akkor is segítettek amikor már nem laktam velük, most már sikerül rendberakni az életem 5 év kellett hozzá van egy családi házunk a párommal igaz még külföldön dolgozunk, de szerencsére eljött az az idő amikor már nem kell a szüleinkre támaszkodnunk sőt!Imádom őket és nem azért jöttem el mint az előttem sokan írták "menekülés" hanem mert nem volt más választásom! Nekik köszönhetem hogy most itt tartok!
2013. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!