Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után költöztetek-kö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után költöztetek-költöznétek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mitől függ(ött)?
2013. ápr. 29. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha nem kellene összeköltözni, de kicsi rá az esély sajnos, hogy ha összejönnék valakivel, egy idő után ne hozná fel a témát. (Aztán persze lehet, ha olyan lenne a kapcsolat meg a másik ember, meggondolnám magamat ezzel kapcsolatban. De nekem nagyon nehezemre esik másokkal együtt lakni néha, nem szeretném, ha az összeköltözés miatt megutálnám a másikat.)
2013. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 3 éve vagyok a párommal és már az első év után szóba jött az összeköltözés. Sajnos nem olyan könnyű ez :S Szülőkhöz nem akarunk, munkát pedig sajnos még nem találtunk :S (Olyat ami fix keresetet biztosít)
2013. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jah még 1esnek:

Elég érdekesen állsz a dologhoz. Ha lesz egy komoly kapcsolatod akkor életed végéig kétlaki életet akarsz élni???

2013. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Írtam, hogy ez változhat, attól függ. Egyébként meg nem lenne ellenemre.
2013. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi nem lenne ellenedre?
2013. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kétlaki élet. Persze főleg úgy működne a dolog, ha közel laknánk egymáshoz, így megoldható az együttlét, és olyat is lehet, hogy több napot egymásnál töltünk, de mindenkinek meglenne a saját külön tere is. Persze ezt sokan nem értik, hogy van akinek erre szüksége van.
2013. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ilyen párt aki ezzel megelégszik nagyon nehezen találsz majd magadnak. Az oké h szükség van saját térre, de ezt úgy is meg lehet oldani h együtt laksz valakivel. Az meg sztem egyenesen abszurdum h évekig együtt vagy valakivel és 2 külön lakásban éltek. És ha ne adj isten gyerekeitek lesznek? De ahogy érzed. Sok sikert hozzá. annyit még megsúgsz h hány éves vagy?
2013. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7 Az lehet, de ha én ilyen vagyok, valószínűleg van más is aki ilyen. :P A külön teret nem lehet megoldani úgy, ha együtt lakom valakivel, mert nem elég az, hogy két külön szobában vagyunk, néha egyszerűen zavar, ha tudom hogy ott van a közelben valaki más és kész. De mondom, ezt nagyon kevesen értik. 21 vagyok, bár nem hiszem, hogy ez lényeges lenne, mindig ilyen voltam, ez nálam nem újdonság. De nem szeretnék itt tovább offolni, erre van az üzenet, ha bármi további mondanivalód lenne.
2013. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1 éve vagyunk együtt minden nap vele vagyok 5 percre lakunk egymástól , az összeköltözéshez minimum kell még 1 év minimum.
2013. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!