Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a barátomat csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátomat csak messze lakunk egymástól mit mingyárt végzek de neki van még egy éve és fel szeretnék költözni de nem vagyok biztos benne hogy sikerül nekem talpra álni mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 24. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Haj.Vessző,felkiáltó jel,pont nem létezik?Segítek ,.!? ezek az írásjelek kellenek a mondatokba.

Ha nem vagy biztos ne költözz.Utazni mindig lehet.Főleg a mai világban

2013. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó csak sietek mert mingyárt ki csengetnek
2013. máj. 24. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
tanuljál
2013. máj. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint a mellédumálás az írástudatlanságra-.-

Tanulj meg fogalmazni, helyesen írni. a böngésző nem véletlenül pirosozza be a szavakat.


Aztán ha ez megy akkor van esélyed jó munkát találni (feltételezem pestre akarsz költözni) és eldöntheted, hogy mész-e. Nem fog menni két nap alatt úgysem

2013. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pj0tr ***** válasza:
Csak azt írta, hogy végez. Az írás alapján próbálják átrugdalni a 8. osztályon, hogy elballagjon már...
2013. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!