Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » PÉCS vagy SZEGED? Hol van...

PÉCS vagy SZEGED? Hol van kevesebb cigány és paraszt meg egyéb kötözködő csöves és bűnöző? Hol nem kell félni egy lánynak este a városban egyedül? Melyik az európaibb, élhetőbb város?

Figyelt kérdés

Győri vagyok, ezért ha tudtok Győrhöz viszonyítva válaszoljatok kérlek!

Hol nem kell félni egy lánynak este a városban egyedül?

melyik az európaibb, élhetőbb város?



2013. máj. 25. 14:22
1 2
 11/16 Villácska válasza:
100%
Melyik európaibb város :D Ez itt a Balkán kislány..
2013. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenhol van félni valód.
2013. szept. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Én pécsi egyetemista vagyok, Szegeden néhányszor jártam, és sajnos azt kell monadom, hogy Pécsett valóban sok a cigány, csöves meg amiket sorolsz, Szegeden nem vettem ezt észre.
2014. máj. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Kedves 10-es hozzászóló, itt most nem a roma meg félig-roma lányokról volt szó, hanem a fehérekről.
2016. aug. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én mindkét városban éltem / élek.


Pécsen jobban kell vigyáznod, több a rossz arc. Előfordult már kb 2x hogy random megütöttek cigányok az utcán, csak úgy poénból. Vannak verekedős , késelős dolgok az elmúlt évekből. Szegeden 3 éve lakok, eddig semmi attrocitás nem ért az éjszakai életben. Persze ott is vigyázni kell biztos hogy merre mozogsz, de nekem semmi rossz tapasztalatom nincs.

Összességében szerintem Szeged az európaibb. Magasabb bérek, több a lehetőség, az életszínvonal is nagyobb, e miatt is kevesebb a bűnözés.

2018. nov. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pécsen sokkal több cigó van. Szegeden sok a rendőr, így kicsit visszább vettek.
2021. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!