Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Egyszerűen nem birom. Csak...

Egyszerűen nem birom. Csak cigány osztálytársam van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 13 éves fiú vagyok, 6.-os és most megyek 7.-be örülök a nyárnak de már előre félek mert elment az egyetlen fehér osztálytársam és csak cigány maradt és ebben az évben is folyton szekáltak a tanárok meg félnek lépni... másik iskola csak kb 70km-re van buszra nincs pénz,hogy bejárjak... mi a francot tegyek? ne járjak suliba?
2013. jún. 23. 16:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom, hova jársz te iskolába?
2013. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Jobban jársz ha magántanuló leszel szerintem. Interneted úgyis van, azt tudod használni.
2013. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Hát ez kemény. Magántanulóként tutira jobban járnál, de tanulj is ezerrel, hogy legyen esélyed kikerülni onnan!
2013. jún. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Másik osztályba nem tudod átkéretni magad? Esetleg kollégiumba valamelyik iskolába?Esetleg egy rokon befogadna évközben eg másik városba? Nem egyszerű az biztos....Végső esetben magántanuló.
2013. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
másik általános iskola 70 km? kizárt.
2013. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
70%
jókat írtak előttem és én csak egy valamit tudok mondani. ha szekálnak semmit ne szólj vissza mert rád támadnak de nem egyedül hanem a bátyjaikkal meg ilyenek
2013. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Azt, hogy hol laksz, jó hogy nem írtad le, még a végén valaki fölismerne közülük. Próbálj velük jófej lenni viselkedj rendesen, és gyúrd ki magad, szintén rendesen. :)

Meg talán ha lebarnulsz az is segít kicsit. :)

És ha csak egy kicsit szekáltak, azzal még semmi gond sincs, nekem csak fehér osztálytársaim voltak, de én mondom, hogy rosszabbak voltak mint 100 cigány, ráadásul egész nap verekedtek, gyújtogattak, kitörték a suli ablakait, stb, hadd ne folytassam... ráadásul azt a sulit elég jónak is tartották, dehát ez van.

És fontos, hogy tanulj jól, mert akkor később jobb helyeken tanulhatsz tovább.

2013. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LBJ6 válasza:
8%
Szerintem fogadd el a helyzetet. Próbáld meg tolerálni a barna bőrű magyarokat, hiszen ők is magyarok, és pár év múlva meg úgyis az egész ország velük lesz tele, szóval jobb, ha már most megszokod a gyűrődést :(
2013. jún. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6%
Arra nem gondoltál még hogy barátkoznod kellene velük nem klikkesedni a "fehér" osztálytársaddal...talán ha az elején nem klikkesedtél volna hanem velük is barátkoztál volna nem kerültél volna sz_rba ennyi a véleményem. hogy mit csinálj? legyél magántanuló vagy kollégista
2013. jún. 27. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj velük barátkozni, bármilyen furcsa is, legyen pár közös témád. Látszódj keménynek, hogy veled nem cicózhatnak. Amíg nem kötnek beléd, te is kerüld a konfliktusos helyzeteket. Aztán, ha bajuk van először kérdezd meg őket, hogy miért kötnek beléd indok nélkül. És, ha bunyó hát legyen, de azért szerelkezz fel paprika spray-vel, ha mégis az életedre törnének. :D

Ja és legyenek barátaid, akikre számíthatsz vész esetén, de "igaziak" akik jóban rosszban veled vannak. Felénk kb-5-9%-ban vannak cigányok, javarészt békések, ha nem provokálják őket. Úgy éld az életed, mint ők, legyen benned az a tudat, hogy minden mindegy, ne félj tőlük. :)

2013. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!