Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kezdjek az ilyen szomszéddal?

Mit kezdjek az ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
Elegem van már belölle.....ha a füvet vágom le az a baj ha a barátaim átjönnek az a baj ha az utcán beszélgetek az a baj és minden reggel arra kelek hogy mondja a magájét......ha nem csinálok semmit akkor is azt kell hallgatni "hogy ez a degenrált kölyök" már elegem van belölle.Ráadásul az ablakom elé kb 1 méterre egy hullámpalát rakott mert én egész nap csak leskelődök meg hallgatózok.Fényes nappal is alig lehet látni.Tanácstalan vagyok.

2013. jún. 25. 15:38
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A füvet ritkány vágom egy vagy két hónapban max 1 vagy 2 ször ha a haverok itt vannak beszélgetünk és bennt a házba gépezünk vagy film az utcán nem magy hangerővel egész hallkan beszélünk.....nem tom mi baja sokszor kitalál dolgokat.Pl ma azt momdja hogy földet dobáltam át hozzá mikor kinnt se voltam.Meg hajlandó a bolhábol is elefántot csinállni.
2013. jún. 25. 20:43
 12/13 anonim válasza:
100%
Hasonlóan idióta az én szomszédom is, tudod vannak emberek, akik akkor érzik jól magukat, ha másokra acsarkodhatnak, keresztbe tehetnek másoknak (ennek okát nem tudom, talán irigység, gyári rosszindulat stb), jellemző rájuk, hogy különbnek hiszik magukat másoknál.....szard le, mást úgy sem tudsz vele csinálni
2013. jún. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
ki kell idegeni a szomszédot hogy foglalkozzon a saját problémájával nekem a legdurvább húzásom az volt hogy tűzijátékokat lőttem a házteteje felé meg meglett fenyegetve de az nem volt sokáig hatásos max 1hónap amit kapott addig tartott neki szóval nekem is voltak már módszereim de szerintem ám őt idegesíti aszt kell csinálni
2013. jún. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!