Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most? :S

Mihez kezdjek most? :S

Figyelt kérdés
Nagyon jól énekelek, és minden vágyam az volt hogy énekesnő legyek..bár lehet hogy nem teljesülne be..de ez a vágyam most jelenleg..valaki nem segítene nekem..egy dalt írni együtt! Jó páros lennék ketten ha valaki segítene nekem nagyon megköszönném!
2013. jún. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha elmúltál 16 akkor irány egy zene iskola és magánének szak. Ott megtanítanak énekelni és szolfézst is tanulhatsz.


Írj többet, hogy mennyire vagy képzett vagy miben képzeled el te egy énekesnő pályafutását, mert attól, hogy írsz egy dalt, attól még nem leszel énekesnő. A pályakezdő zenészeknek általában meg kell járniuk a poklot is, amíg valaki hajlandó rájuk nézni.

2013. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17éves vagyok:) már jártam a zeneiskolába de otthagytam, ezért magánórákat akarok majd venni..de hiába..nem fog teljesülni a vágyam..mert egy kis faluban élek..nem egy nagy városban..
2013. jún. 9. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem jelenti azt, hogy ha vidéken élsz, akkor fel is akaszthatod magadat, mert esély sincs a kitörésre. Én azért preferálnám a zeneiskolát, mert talán nem olyan drága, mint a magánének tanár és a szolfézs oktatás is biztosabb. Arról nem is beszélve, hogy biztosabb, hogy befogsz járni. Plusz a felvételi vizsgán Hidd el, hogy nem beszélek a levegőbe, mert én is énekeltem, sőt van sok ismerősöm, akik elég komoly szinten folytatják jelenleg is. És ők is inkább azt mondják, hogy iskola, mint egy ének tanár.

Szóval szerintem, menj vissza a zenesuliba.

2013. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó ötlet, de félek..mindig is szégyenlős voltam..szóval..de meggondolom a dolgot..és akkor megyek oda..hogy jobb legyek, mert mindig énekelek a szobámban a gitárommal együtt:D
2013. jún. 12. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!