Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sos! Hogy allitsam be a...

Sos! Hogy allitsam be a futest, hogy nefizessek rengeteget?

Figyelt kérdés

most koltoztem ide alberletbe, es a tulaj nem mondott rola semmit.

van egz kicsi kijelzo amin 1 db piros gomb van. plussz van egy piros szinu csap.

ha ki van kapcsolva akkor a kijelzon 0 l/h (liter/ora talan) van. ahogy forditom a piros csapot felszaladnak a szamok 250-300ra, most szepen levittem 25 l/h ra. ez igy jo? vagy igy is sok lesz a szamla? 1 szoba plussz konya plussz a furdoben van radiator.

koszonom!


2011. jan. 29. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A kicsi kijelző, meg a piros gomb az rendben is van, de megírnád, hogy milyen fűtésről van szó, mert akkor még meg is lehetne válaszolni a kérdésedet.
2011. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat ez jo kerdes fogalmam sincsen. a lakad teljes fogyasztasa eddig 22216 kW volt, amugy szerintem gaz futes van. de nem tudom.
2011. jan. 29. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megkérdeznéd a tulajt?
2011. jan. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ezt így tényleg nehéz megmondani. Esetleg ha egy képet betennél erről a szerkezetről...

Egyáltalán vannak a lakásban radiátorok? Vagy másmilyen fűtés van?

Ha gázfűtés van és egyedi, akkor a lakásban kell lennie egy kazánnak.

Ez a szerkezet egy központi szabályozó, termosztát, vagy ilyesmi? Egy van belőle a lakásban?

Vagy esetleg valami hőmennyiségmérő? Ekkor a lakásban nincs külön kazán.

Hová van felszerelve ez a szerkezet?


Ha ezeket megnézed és válaszolsz a kérdésekre, talán tudunk válaszolni.


Ettől függetlenül Te is hamar kitapasztalhatod hova érdemes állítani. Tekerd le teljesen, utána fel teljesen és nézd meg mi történik. Nyilván a legkisebb olyan állásban kell hagynod, hogy egy pulóverben se fázz. Akkor megtalálod az optimumot a fűtésszámla és a meleg között.

2011. jan. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!