Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 1 órája szól pár házzal...

1 órája szól pár házzal arrébb a riasztó. Feljelenthetem? Mi a halált csináljak?

Figyelt kérdés
Egész nyarat végigdolgozom, heti 1 szabadnapom van, erre bekapcsol ez a k. riasztó. 3. emelet, tuti senki nem akart oda betörni, nincsenek itthon, lehet elmentek nyaralni. Most 1 egész héten át hallgatnia kell a környéknek ezt a lármát? Most komolyan, mit csináljak?

2013. júl. 13. 16:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a rendőrséget. Környékünkön is mindig visít valahol. Agyamra megy. Nem fogok kimenni akkor sem, felőlem oda törnek be ahová akarnak.

Csend lett már? Mit csináltál, hogy kussoljon a riasztó?

2013. júl. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
üsd szét a g-cibe :D
2013. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hívtam a rendőrséget, nem csináltak semmit. Kb 3-4 órán keresztül szólt, aztán abbamaradt. Puffogás? Megoldást kerestem. Töketlenkedés? Cselekedtem.
2013. júl. 21. 20:26
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

3 percet sem bírtam volna :D


Mondtam, hogy: Üsd le a g-cibe azt a sz-rt :D "Neménvótamhéé" :D

2013. júl. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!