Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki teletömködte hajjal a...

Valaki teletömködte hajjal a kocsim kipufogóját. Szerintetek feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Tegnap éppen a többszáz kilóméteres utazásunk kellös közepén megálltunk egy benzinkúton, majd megláttuk hogy hosszú szöke hajtincs lóg a kipufogóról. Viccelödtünk is rajta, hogy pont odafújta a szél, stb... Amikor lehajoltam, hogy levegyem, döbbenten tapasztaltam, hogy a haj a kipufogóból jön, nem csak rajta van. Csak húztam-húztam, és kijött egy nagycsomó. Marhára nem vicces, azt mondták rá mások, hogy ki is gyulladhatott volna. Természetesen mühaj volt, nem igazi. Szerintem nem csak személytelen csínytevés, mert nekem pont hosszú szöke hajam van, direkt nekem szánták. Az autóm esténként mindig a térfigyelö kamera elött elött parkol, de az utóbbi két napban pont odaállt a céges busszal a párom, így az én kocsim pont takarásban volt. Járókelöknek arra nem is lehetne úticéljuk, ahol parkolunk. Van-esély szerintetek,hogy visszanézik a kamerát, vagy foglalkoznak-e ilyennel egyáltalán?

Köszönöm


2013. júl. 6. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Kipufogó gyapot...
2013. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Micsodaaaa? Akkor ki kell cserélnem kompletten az egészet? Az elözö tulaj teljesen összehegesztette az egészet :(
2013. júl. 6. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Eeez mekkora már :)))))))))
2013. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a humorba akart menni? :)
2013. júl. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Ismeritek a 710-es alkatrész történetét? :D Ez dettó ugyanolyan!
2013. júl. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegyetek fel a Napisz@rra! Szerintetek mindenki úgy születik, hogy mindenhez ért?
2013. júl. 6. 18:27
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

"Természetesen mühaj volt, nem igazi. Szerintem nem csak személytelen csínytevés, mert nekem pont hosszú szöke hajam van, direkt nekem szánták."

Hátt... Részemről a "no comment" mellé ment a 710-es alkatrész esete. Ne érts félre, nincs bajom a hosszú szőke hajú nőkkel, sőt. Csak sajnos a legtöbbjük nem a gondolkodásra lett kitalálva. (Úgy látszik te se, ha elolvasod az alábbiakat talán te is rájössz...)

Szerinted pár perc alatt teletömik műhajjal a kipufogódat? Nem lenne kissé feltűnő? Egyébként meg mi értelme lett volna? Ha valakinek feltett szándéka lett volna, akkor azt nem egy töltőállomás kellős közepén tették volna. Mindemellett nem értem, hogy hogy kevered a parkolást egy benzinkúthoz. Na mindegy. Ez már mellékes. Pont az ilyen dolgokhoz kellene a gondolkódókészség, avagy logika.


"Van-esély szerintetek,hogy visszanézik a kamerát, vagy foglalkoznak-e ilyennel egyáltalán?"

Két dologra tippelek.

1. A hosszú út miatt nem bírta elviselni a hőt a gyapot, ezért megadta magát.

2. A műhajgyűjtő fütyimanók a te kipufogódba raktározták a műhajat, hogy később megegyék. Ennek kisebb az esélye, mint az első lehetőségnek.


Egyébként azt megkérdezhetem, hogy milyen autóval akartad megtenni a "többszáz kilométeres utat"? (Nem arra vagyok kíváncsi, hogy milyen színű és hány személyes. :])

2013. júl. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fbajko válasza:
50%
Velem ugyanez történt, csak én fekete hajat találtam a kipufogómban töménytelen mennyiségben, elmentem a szervízbe, ott azt mondták, h nem a kipufogóból jön, ilyen anyag nincsen a kipufogóban, hanem egy kedves jóakaróm teletömködte evvel a valóban műhajnak tűnő, kb 1 vödörnyi anyaggal kipufogóm.
2016. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!