Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átvertek Apródon! Feljelenthetem?

Átvertek Apródon! Feljelenthetem?

Figyelt kérdés
Szóval a leányzónak tetszett az egyik termékem, nem nagy értékű (2500 ft) , és könyörgött hogy cseréljem el valamelyik termékére mert neki nagyon kell de most pénze nincsen. Volt a termékei között olyan amire nekem szükségem lett volna így belementem. Feladtam a megbeszélt időpontban. Egy hétig hitegetett hogy feladta. Beregisztráltam álnéven és ráírtam a terméknél, hogy megvan e még, mert megvenném. Vissza írt hogy persze megvan. Ekkor írtam neki h én vagyok és hogy vagy kifizeti a terméket amit elküldtem vagy feljelentést teszek. Tudtommal ez jogomban is áll, nem? A neve, címe megvan. Postai szelvény is megvan, hogy a csomagot feladtam. További teendő?
2013. júl. 11. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
2500 Ft kiröhögnek. Még a benzin is több, amiért kimennek a rendőrök hozzá. Persze tehetsz feljelentés, polgári peres úton 3-4 év, plusz 200 ezer ügyvédi, meg bírósági illeték, amit egy újabb perben perelhetsz tőle.
2013. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a hiszékenység csapdája! Tanuljatok emberek, de ne a magatok kárán! Átbaxás világban élünk! NBS! Azaz, Ne bízz senkiben !
2013. júl. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!