Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Veletek volt már olyan, hogy...

Veletek volt már olyan, hogy minél hamarabb elakartatok költözni az adott városból ahol éltetek, a rossz emlékek miatt, amik oda kötöttek?

Figyelt kérdés

Például gondolok itt emberekre, barátokra, társasági életre, munkahely, iskola... stb.


Ahol most élek, rengeteg rossz emlék jut róla eszembe, egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta. Az én esetemben inkább a rengeteg negatív személyiségű ember miatt gondolom így. Minél előbb azon vagyok, hogy amint elvégzem a sulit, el ebből a városból, akár külföldre.



2013. júl. 24. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen hasonlóképpen érzek... Mondjuk én nem a városból akarok eltűnni csak ebből a lakásból meg a környékről. Elakarok tűnni ennek a ********* családnak még a környékéről is, és soha többé nem látni sem őket, sem a környéken lakókat sem senkit, még ezeket az épületeket sem.
2013. júl. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is így voltam (vagyok), én a gyerekkoromat utáltam, és már 15 évesen leléptem, de szüleim még ott élnek, és időről időre haza járok, sajnos én még nem telepedtem le, de már várom a percet, hogy a törzsszállást is áthelyezzem onnan, mert még így 10 éves távlatból is a szörnyülködés fog el, ha rá gondolok, hogy bármikor össze futhatok egy gyerekkori ismerőssel!
2013. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt a várost utálom ahol most élek.

Budapesten lakom jelenleg a munkám miatt, én kisvárosban nőttem fel de itt találtam csak munkát 2 éve.

Már tervezem hogy hazaköltözök mert utálom a nagy zajt a nyüzsgést, a randalírozó fiatalokat az albérlet ahol vagyok azzal nincs baj mert a szomszédok normálisak meg kedvesek, de néha nem merek esténként elmenni kocogni az utcára a sok idióta miatt.

23 éves vagyok lassan 24 leszek és nem szeretek itt élni, a baráti társaságom akikkel a munkahelyemen ismerkedtem meg ők rendesek de már családjuk van és nagyon nem bulizgatnak. Én megismertem a metrón egy kedves lányt aki most egyetemista össze is jöttünk, egy időbe jártunk is kb fél évet, de a baráti társaság ahova bekerültem pocsék volt mindenki lenézett engem mert nem vagyok az a bulizós típus és a barátnőm fejét is elcsavarták inkább hogy jöjjön össze egy bulizós csávóval aki nagyon bunkón bánik vele de legalább bulizik. Az exem is unja a bulizást de muszáj neki hogy megmaradjanak az egyetemi barátai egyszerűen rákényszerítik őt a rosszra sajnos, és nem lehet mit tenni. De nem is lehet rajta ki igazodni igazán.

hamarosan lejár a munkaszerződésem és nem valószínű hogy meghosszabbítják, mert mondta a főnököm hogy spórolniuk kell mert csomó mindent megvontak tőlük, és egy páran el leszünk küldve.

Igazából nem erőlködök azért hogy maradhassak már próbálok odahaza melót keresni, apám segít beszervezni 1-2 helyre ahol van ismeretsége, meg az ottani barátaim is segítenek. De egyre jobban gondolkozok azon hogy inkább teljesen új életet kezdek egy új helyen, mert a szülővárosomat szeretem, jó nyugis környék meg minden, csak kevés munkahely van arra így most Győr környékén is nézelődök ahol elég valószínű hogy találok munkát és egy ismerősöm szállást is tud adni rövid időre mert ő is ott él.

De még 3 hónapot ki kell bírjak mert a jelenlegi munkahelyemen a főnök ragaszkodik hozzá hogy még maradjak addig ameddig tud fizetni mert így is kevesen vagyunk.

Ez van sajnos ilyen világot élünk.

De nagyon utálom a fővárost, nem az én világom ez a hely.

Persze hébe hóba szívesen feljövök ide, mert itt van minden de hogy itt éljek az nekem sok lenne.

2013. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, ráadásul költöznöm is kellett, erre én hülye, csak egy házzal csúsztam odébb, aminek persze praktikus okai is voltak. Mégis néha úgy érzem, legalább országot kellett volna váltanom a múltam miatt..
2013. júl. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!