Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 5 gyerekes család költözött a...

5 gyerekes család költözött a szomszédba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azzal van bajom, hogy egész nap hangoskodnak és hiába szólok. Szóltam már szépen és csúnyán is. Éjszaka szoktam dolgozni 8-tól 6-ig és rohadt jó lenne ha tudnék aludni. Nem elég, hogy meg van de a kölykök még ordibálk is. Az előbb már majdnem sikerült elaludni. Kimentem és veszekedés lett belőle. Én nem tudom mit csinálok velük de ez nem mehet így tovább. Mit tegyek? :@
2013. júl. 29. 13:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én is voltam gyerek meg hangos is de ha minket megkértek akkor csendben is tudtunk játszani. Én nem barátkozok cigányokkal. Ezekkel meg amúgy is lehetetlen mert az az igazi mocsok, lopós fajták. Elköltözni nem fogok, nehogy már elüldözzenek.
2013. júl. 29. 14:07
 12/21 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy családi ház. Emeletes és fent is tisztán hallom, hogy miket kiabálnak.
2013. júl. 29. 14:10
 13/21 anonim ***** válasza:
Pár száz forint egy füldugó.
2013. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
hát barátom.. akkor vagy szétlopják a házad (jó esetben) vagy megölnek téged.. vagy pedig elköltözöl..
2013. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Hát ha család roma a jó szomszédi viszonynak annyi...:SS
2013. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Egyébként beleírtam a kérdésbe hogy cigány de úgy látom kitörölték :S
2013. júl. 30. 13:17
 17/21 valaki : ***** válasza:

Tegyél jogi lépéseket.Mivel 17 vagyok,nem tudom,hogy ebben az esetben ez mit takar,de máshogy nem fognak szót érteni,csak ha külső segítséget veszel igénybe.

Aki éjszaka dolgozik,azt meg kell tisztelni azzal,hogy nappal nyugalmat hagyunk neki. Ehhez minimális erőfeszítés kell.Mondjuk 5 gyerekkel biztos nem könnyű, de ha már neveli őket,kussbamaradni is meg kell tanítani a kölkeket

2013. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Költözz el. Jobb ötletem nincs
2013. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én a hangos rádió TV -től leszek kicsit ideges, mert miért kell nekem azt hallgatni, amit ő szeret?
2013. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Rendőrségre nem lehet ezzel fordulni csendháborítás gyanújával ? Vagy valami hasonló?
2013. aug. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!