Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyermeke és...

Akinek nincs gyermeke és saját akaratából! Család mit szólt hozzá? Pároddal mindig is így gondoltátok? Milyen okból döntöttetek így?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%

Erős nyomás van, hogy ne nőjek fel, ne menjek el, és maradjak meg nekik, a gyereküknek. Minden kapcsolatomat elkaszálják. Így elégedettek velem.

Bármi "felnőttes" dolgot akarok csinálni, balhé van.

2013. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Én sem akarok gyereket. 26 éves vagyok a szüleim már 2 éve nyúznak vele hogy miért nem akarok gyereket. Én mondtam hogy azért nem mert én még buliznék meg dolgoznék és építeném az életem hogy minél jobb legyen.

A párom sem akar még gyereket, mondjuk meg is értem mert még csak 22 éves és ő is most nemrég ment el dolgozni és ő is még bulizna meg szórakozna és imádunk utazni mindenfelé. És nem akarjuk hogy a gyerek miatt lemondjuk bizonyos dolgokról. Mi ilyenek vagyunk. A barátom szülei elfogadták ezt a döntést ők mondták hogy a gyerekvállaláshoz két olyan ember kell akik mindent képesek megadni a gyereknek és és igazán várják.

Nem akadtak ki, az én szüleimnek is van már 3 unokájuk. két gyerek a nővéremé és az öcséméknek is most 3 hónapja született meg a kislányuk.

Én ráérek a gyerekvállalásra 30 évesen is, párom is várna vele minimum 25 éves koráig.

2013. júl. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Anyám azt mondja, örül neki, mert "kibabázta ő már magát" velem anno - de azért érzik rajta, hogy nehezen fogadta el, hogy nem lesz nagymama. Apám ha meglát az utcán, inkább visszafordul, szóval ő no comment :D

Anyósomék neheztelnek páromra, hogy nem viszi tovább a család nevét, de ez van. Párom már akkor eldöntötte, hogy sose lesz gyereke, amikor engem még messze nem is ismert.

Azért nem akarunk gyereket, mert egész egyszerűen önzőek vagyunk hozzá. A világért se kelnénk fel pl. a békés szunyálásból éjszaka; nem vennénk ki szabadnapot, csak mert senki nem tud vigyázni a gyerekre; nem választanánk csak azért más nyaralási úticélt, hogy az "gyerekbarát legyen; nem vennénk a spórolt pénzből bababútort meg egyebet, inkább elszórakozzuk; stb. Meg úgy egyáltalán, nem tudjuk elviselni a gyerekeket. Én speciel még a sokak által istenített baba-, illetve gyerekszagot is utálom, képes vagyok rosszul lenni tőle. Soha nem fogunk felnőni. Nekünk nem is való gyerek. Én minden "gondoskodási ösztönömet" a páromra, meg a cicámra fordítom, és ez bőven elég. Ő ugyanígy van velem, meg a kutyájával. Slusszpassz.

Csak azt sajnálom, hogy sok hozzánk hasonló pár van, akik viszont csináltak gyereket - akár többet is...

2013. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%

40 felé közeledve nem tudok kiszakadni a techno és house bulik őrületéből.

ilyenkor nyáron végig járom ibizát, miamit, acapulcot.

télen pedig Sydney Melbourne clubjai vannak terítéken.

nem igénylem az állandó partnert sem, és a gyerek gondolata is távol van.

a család nem szól hozzá semmit, hiszen, amúgy is nálam laknak pesten, és ilyenkor mikor nem vagyok , ők vigyázzák és gondozzák a házat és környékét is.

néha azért hazajön velem egy kedves lány, ilyenkor felmerül bennük a családtervezés egyből, de nem sokáig tart ez a fellendülés sem.

2013. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

4: De jó! És miből élsz?

És nem szoktál szerelemre vágyni?

2013. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
4: Egyedül utazol és egyedül jársz a bulikba? Miben mások a felsorolt bulihelyek? És ezek olyanok, hogy mindenki így megy oda, egyedül, és azért, hogy partyzzon?
2013. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem soha nem érdekelt,ki mit szól hozzá.Az én életem,úgy rendezem,ahogy akarom.

Férjemnek van két felnőtt lánya,már Ő sem akar gyereket.Egyébként kapcsolatunk legelején közöltem vele,hogy szaporulat nem lesz és ennyi.Nem volt kifogása ellene,azt mondta,neki elég volt kettőt felnevelni.Alap dolog volt,hogy csak olyan pasihoz menjek,aki nem akar gyereket tőlem.Nagyon jó házasságban élünk így is hála Istennek.

2013. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%

kedves 5,6 os

ebben a korban már nincs szerelem, max érdek kapcsolat.én így látom.

sok kedves lányt megismertem mindenféle korosztályból, de szerencsére ők se és én se nem akartam komolyat, max pár napos, v hetes kapcsolatok voltak.

de viszont az életmódom miatt rengeteg ismerősöm van a világban, és ha megyek vhova a szállás ált már ingyen van.

amúgy a külföldiek nagy része társaságban érkezik ezekre a bulihelyekre, a párok már ritkábbak, meg az ilyen egyedülálló fószerek is , mint én.

2013. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8, jó, de nem ezt kérdeztem, hanem hogy nem szoktál-e VÁGYNI a szerelemre.

Meg hogy miből élsz, ha az idődet bulizással töltöd, és házad is van ráadásul.:)

2013. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

nem vágyom a szerelemre...főleg nem ebben a korban.

hogy miből élek?....egy kis titkom nekem is lehet:)

2013. júl. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!