Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretnék kiköltözni Angliába?

Szeretnék kiköltözni Angliába?

Figyelt kérdés
Szeretnék kiköltözni Angliába. 18 éves vagyok, alapfokú angoltudással rendelkezem, most készülök elvégezni a pincérképzést itt Magyarországon. A kérdésem az volna hogy ha alapfokú angoltudással kimegyek Angliába és elkezdek dolgozni (takarítóként, stb) ilyen "minőségű" munkákat. Akkor körül-belül egy év elég arra hogy megtanuljam úgy a nyelvet kint hogy akár pincérként is dolgozhassak? Illetve... még annyit hogy Angliában volna/van lehetőségem leérettségizni?

2013. aug. 4. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobbb ha érettségi után mész ki akkor nem kell az ottani érettségivel foglalkozni
2013. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is itthon érettségizz le, és akkor menj ki, ha összeszedtél már egy bizonyos összeget. Angliában nagyon drága az albérlet, meg gondolom valamit enned is kell amíg nem kapod meg az első fizetésedet.
2013. aug. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősömet kérdeztem. Ő 400.000Ft-vel indult el Magyarországról. Bérelt lakást és kapott is munkát nagyon hamar. Érettségizni pedig Magyarországon nem akarok ugyanis csak esti képzésen tudnék és mellette dolgoznom is kellene. És ilyen élet körülmények között mint ami Magyarországon van ezt a kettőt eléggé nehéz volna egyszerre. Ezért is gondoltam arra hogy kiköltözöm Angliába. Dolgozgatok egy évet és utána pincérként dolgoznék és amellett pedig egy esti képzésen elkezdeném az érettségit.

Itt Magyarországon életet nem nagyon akarok tervezni, teljesen felesleges, nincs itt semmi.

2013. aug. 4. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak nehogy azt hidd, hogy ott fenékig tejfel az élet...
2013. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem azt. De jobb mint itt.
2013. aug. 4. 13:30
 6/9 A kérdező kommentje:
Külvárosban egy kertes ház... kisebb kertes ház, mennyibe kerül havonta?
2013. aug. 4. 14:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából igaz is, hogy fenékig tejfel az élet. De azért gondolom nem rosszabb, mint itt Mo-n. Keresztanyukámék is ott akarnak új életet kezdeni. Azért, ha belegondolsz, akkor ha van 500Fontja az embernek, akkor az itt Magyarországon egy maximum fizetés. Szóval itt nagyon nélkülöznek az emberek Mo-n, hiába van diplomája valakinek, és mindenki nekem jön azzal, hogy más országban sem élnek jobban, de ez kit érdekel? Én itt élek, én is külföldön szeretnék dolgozni, Magyarországon semmi olyan nincs a családomon kívül, amiért itt maradnék. Egyébként, hogy válaszoljak kérdésedre, szerintem döntsd el te, itt mindenki mást fog mondani.
2013. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az angol érettségihez ölég jól köll tudni angolul.
2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Havonta átalgosan 130.000 forint egy egy háloszobás lakás de ezt úgy képzeld el hogy amikor kibérled elkérnek előre egy hónapot.
2013. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!