Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes most kiköltözni munka...

Érdemes most kiköltözni munka miatt Angliába? 600font elég hozzá? Van munkalehetőség vagy már telített a piac?

Figyelt kérdés
2012. aug. 5. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
600 font kezdőtőke nagyon kevés! Legalább 1200-1500 font kell az elinduláshoz! De inkább több. Én 2000 fonttal érkeztem, 2,5 hét alatt találtam állást, igaz én IT területen helyezkedtem el. A tapasztalatom az, ha jó szakmával és jó nyelvtudással érkezel, akkor ma sem olyan nehéz elhelyezkedni. Amennyiben gyenge nyelvtudással, szakmai tudás nélkül érkezel, akkor akár több hónapig is munka nélkül lehetsz, mert rengeteg ember keres minimálbéres melókat, így ott több százszoros a túljelentkezés, így a cégek bőven tudnak válogatni és először az angolul jól beszélőket és a tapasztalattal rendelkezőket veszik fel, majd aztán a többieket.
2012. aug. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
angolul nem igen beszélek, de szerintem belevágok..
2012. aug. 5. 17:31
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
oké, vágjál bele, de nyelvtudás és normális kezdőtőke nélkül 2-3 héten belül otthon leszel ismét és ide írogatod az angliát szidó kérdésed.
2012. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
És 1300 font? Esetleg még ennyit össze tudnék szedni!
2012. aug. 5. 17:45
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
1300 font az már jobb, azzal, ha összehúzod mag akkor 1,5 hónapra elég.
2012. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtatok! Csak egyet nem értek! Miért van az, hogy ha azt írom a kérdésben, hogy angolul nem tudok, akkor egyből jön az osztó szöveg, ha meg leírom az igazat, akkor semmi válasz, negatívra egyből ugranak a magyarok.. Nem értem... És nem akartam senkit megbántani a fentebb írt dolgokkal..



A lényeg tudok angolul, ketten mennénk 1600eurónk van indulásra, meg egyéb más, de az lényegtelen, abból van egyből bevétel! A lényeg az, hogy 4éves KFC-és ír tapasztalat van! Szerintetek van esélyem, illetve esélyünk a páromnak hasonló ír tapasztalata van?! Remélem erre is válaszoltok!

2012. aug. 5. 17:59
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy válaszoljak a kérdésedre én is.

Hogy miért van az hogyha azt írod nem tudsz angolul,kevés pénzed van,akkor jön egy csomó válasz,hogy butaság ilyen körülmények között egyáltalán útnak indulni. Miért ilyen lebeszélősek a magyarok??? Mert akik kint élnek (jómagam is) tisztábban látjuk a kinti helyzetet,és csak meg akarunk kímélni attól,hogy feleslegesen kidobd a kevéske pénzedet..


Viszont írod hogy tudsz angolul,több pénz is van,és KFC gyakorlat is van... Mintha már többször olvastam volna hasonló kérdést, amiben leírtad,hogy a barátnőd Skóciában vagy hol már dolgozott a mekiben (vagy hasonló gyors étkezdében) mint menedzser (vagy valami hasonló munkakörben) így neki is van referenciája,tapasztalata..

Mintha írtad volna,hogy te is jó munkaerő voltál a KFC-ben.

Ha kint dolgoztatok,akkor tudjátok mi a helyzet. Akkor nagyjából tisztában vagytok az árakkal. (ha más nem akkor itt a gyakorin ezer hasonló kérdésnél ezer hasonló válasz jött,hogy mi mennyibe kerül.)


Én kint dolgozom,és a munkám révén tudom,hogy messze nincs annyi állás mint régebben, és egyre több bevándorló érkezik kik legálisan kik illegálisan.. Én és akik kint élnek már jó ideje,akár több éve, tudják,hogy jelenleg az olimpia miatt nem is érdemes augusztus- szeptember végéig munkát keresni. Igen,lehet azt mondani,hogy telítve van a piac..

De nem jelenti azt hogy ha kijöttök, főleg ha van tőke,és nyelvtudás nem kaphattok állást. Kaphattok. Ha szerencsétek van,ha talpraesettek vagytok, vagy ahogy mondják. "jó helyen vagy, jó időben"


Nem kell elhinni ha valaki azt írja angol tudás nélkül és tőke nélkül esélytelen kint boldogulni..Tényleg nem kell elhinni,akár betudhatod azzal,hogy "csak irigyek" (holott nem erről van szó)

Tessék kijönni,és megpróbálni. Ha sikerül akkor minden rendben lesz. Ha nem sikerül, legalább nyaraltatok egyet.

Én ismeretlenül is nagyon sok sikert kívánok,és remélem valóra válik az álmaitok.

üdv

2012. aug. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Most már beugrott..Tényleg írtál ki te már angliai kérdéseket. Az egyik kérdésben már írtad is hogy "2 hét múlva indultok"
2012. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anaiszanaisz válasza:
100%

Én sem értem, bocsi :) Először beírsz hazugságokat, hogy adjunk tanácsot...


aztán még leszidsz, hogy na, bezzeg arra válaszolunk.


és a legfurcsább, hogyha már csomó kinti tapasztalatotok van, akkor mi a fenének kérdezel?


Bocsi, nem akarok dúrva lenni... de csodálom egyáltalán, hogy még erre is válaszoltak neked.

2012. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Énis megyek vissza (tesóm kint is maradt) hazajöttem aztmondták most várjak 2 hónapot az olimpia után kicsit pangás lesz nem tudom igaz e.

280 folt egy hónap albérlet kb a busz 18 font /hét metró körzettől füg g valószínű 3 asba kerülnél ott 35 font

elsőre mikor megveszed akártyáát az +5 font

Kaját nagyon érdemes sainburryben venni főleg a kenyeret

és nagyon sok jó dolog van iylen 1 fontos boltokban!

Én 1k fonttal megyek vissza

Angol nélkül nagyon szar lesz munkát találnod

1-2 teló számot tudok akik talána adnak pénzért munkát

sajnos valószínű ,hoyga énis őket kell megkeressem majd munka végett.

Magyarokra ne számíts a legkevésbé sem szállásban átvernek lehúznak stb a magyarok fognak legjobban hátbaszúrkálni ezt garantálom(sanjos)

Legjobban utálni meg a románok fognak talán alapból utálják a magyarokat(nem a cigányok hanem a románok)

Minden 10 ember fehér talán körszakállad(szakállad) nem lehet piercinged nem lehet legtöb b munkához nem.

Iszonyat retek van az utcán sajnos az én szállásom tele volt egérrel éjjel főleg iszonyat jó volt.

1 pár dologra még válaszolhatok ha gondolod priviben írj rám.

Szállást tudok de sajnos csak magyaroknál.

Énis megint munka nélkül leszek kint remélem találok valamit.

Egyszer így ennyi.

Üdv

2012. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!