Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért nem lehet azt a szerencs...

Miért nem lehet azt a szerencsétlen embert békén hagyni?

Figyelt kérdés

[link]


miért nem hagyják h ott éljen, ahol eddig? Miért nincs joga hozzá, ha neki az jelenti az otthont? Miért kell kirángatni onnan és boldogtalanná tenni? én mint civilizált ember miért dönthetem el h hol akarok lakni ő miért nem? Nem értem ezt, önzőség szerintem. Az az ember sosem fog tudni beilleszkedni, eddig boldog volt, most tönkre teszik az életét..


2013. aug. 9. 19:29
 1/3 Antimod ***** válasza:

Sajnos az emberek többsége nem képes megérteni társai valódi igényeit. Más kérdés, ha azt a területet felszántják vagy leégetik, és onnan menniük kell - de ha nem, akkor miért nem lehet tényleg békén hagyni őket?

Hasonló a helyzet az ember afrikai szerepvállalásával: olyan körülményeket erőltetett rá az ottaniakra, amelyekre akkor azok még nem voltak felkészülve. Igen, épültek utak, épületek, kórházak és iskolák, de amikor ezek a (mesterségesen létrehozott) államok függetlenedtek a hatvanas években, szinte mindben diktatúra alakult ki roncstársadalommal.

2013. aug. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Antimod ***** válasza:

"az ember afrikai szerepvállalásával"


Mielőtt valaki félreértené: a szóban forgó, magát másnál "civilizáltabbnak" képzelő ember (nyilván az afrikaiak is emberek).

2013. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintem se ártott senkinek h ott laktak...

emlékszem volt korábban is egy eset h megtaláltak egy családot és elhozták őket és sorba bele is haltak, mert nem volt a szervezetük felkészülve a civilizált világ betegségei ellen

2013. aug. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!