Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Szombathely,...

Milyen város Szombathely, milyen ott lakni?

Figyelt kérdés
Mennyire szép a város, milyen a közbiztonság, az üzletek, szórakozási lehetőségek?

2013. aug. 25. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:

nagy nulla a város,nulla élettel.a belváros szép.közbiztonsag sztem jó.

pláza gagyi.

2013. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a pláza tényleg lepukkant egy kicsit. most megy a savaria karnevál, de más érdekessége nagyon nincs sajnos.

sopron szerintem jobb, legalábbis oda jobb szeretek menni :)

2013. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó,én Győrből költöztem ide Szombathelyre,aki akar az talál munkát,szerintem szép is,pláza tényleg nem a legjobb de nem kötelező oda járni van egy csomó jobb bevásárlóközpont.Bulizni ugyan úgy tudok itt is mint Győrbe,életről meg annyi,hogy szerintem itt is van élet.Pedig mondom győrböl jöttem ide (Győrt jobb városnak tartják,de hát nem tudom..) és mégis tetszik.
2013. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
szerintem szép.. nincsen is nagyon szemét,a főtér is szép,a parkok is.. stb.közbiztonság szerintem jó, én mindig ali nézek körül mielött átmegyek az úton és mindig megálnak akár zebrán megyek át akár nem.. ilyen szempontból szerintem jó.sok üzlet is van.igaz,a pláza szar,de helyete van a szhely centrer. az jó vagy a family center.. ezekben jó üzletek vannak.és szerintem jó bulizóhelyek is vannak.meg koktélbárok..
2013. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%
Szerintem meg a 3. válaszoló kissé megbuggyant... Szombathely sehol sincs Győrhöz képest...
2017. júl. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó válaszoló Győr nincs sehol Szombathelyhez képest. Győr egy gettó gyárváros tele mocskos undoríto patkányokkal (értsd: rézbőrűek). Szombathely egy szép csendes város az ország szélén. Nem beszélve h Vas megye az egyik legjobb megye az országban.
2022. márc. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az h megbuggyant a 3.válaszoló? Nem írt semmi olyat h a te hőn imádott mocskos városod rosszabb mint Sz.hely. Maradj a városodban ahol vagy és rohadj is meg ott.
2022. márc. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!