Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a felettünk építkezők összedzsuvázzák az ablakainkat?

Figyelt kérdés
Egyrészt úgy tűnik, mintha félévente lecserélnének mindent a rohadt lakásban, mert alig volt olyan az elmúlt 2 évben, hogy ne legyen a hét minden napján, egész nap éktelen dübörgés, kalapálás, fúrás stb., most meg már vastagon áll valami sötét színű por, meg olyan darabok esnek le fentről, hogy majd be veri az ablakot. Nem hiszem, hogy ezt máshol is így szokták.. Másrészt most takarítsak utánuk is, vagy mi?:S Legszívesebben lehívnám őket, hogy ha végeztek, takarítsák el, mert tényleg nagyon durván néznek ki a fehér ablakaink, a virágtartóról nem is beszélve. Meg az is milyen már, hogy nem lehet tőlük pihenni a kora reggeltől késő estig tartó dübögéstől. Nem értem, mit lehet 50nm-en évekig kalapálni..:S Már nagyon elegünk van. A férjem itthon dolgozik, de sokszor el kell mennie laptopostól, mert ezek itt döngetik a házat..

2013. szept. 3. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, felettünk amikor építkeztek, a teraszunk tiszta dzsuva lett, szerintem azt nem lehet kivédeni.
2013. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Társas házban, panelben sajnos ez van, ha ti építenétek át a lakást, akkor az alattatok levő szomszéd érezne ugyanígy. Persze ha anyagi kárt is okoztak (eltörik valami, bereped az ablak) az már más kérdés, akkor reklamálni lehet. Egyébként nem értem hogyan csinálják, normál esetben ilyenkor nem kerül ki a szemét a lakásból..bár nálunk is a mosógépszerelő az olajos alkatrészeket letette a bézs padlószőnyegre. :S
2013. szept. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben azért kulturáltan megpróbálnám jelezni a problémát.
2013. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!