Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelban lakok. Másnk is...

Panelban lakok. Másnk is idegesítőek a szomszédjai? 18/l

Figyelt kérdés

A harmadik emeleten lakok. Egyzerűen olyan zajos itt minden, hogy csak füldugóval tudok aludni is.

tegnap arra keltem fel hajnali 2 órakor, hogy kopognak felettünk.. de mintha kalapáccsal ütögették volna a padlót! És ez így ment megállás nélkül egészen reggel 5 óráig! Ki az az elmebeteg komolyan, aki éjszaka újítja a lakását? Nem tudom mi volt, de fúrást is hallottam!

Máskor meg veszekednek.. egyszerűen nem lehet tőlük aludni sose :/



2013. szept. 9. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Énis panelban lakok már régóta, de engem minimálisan zavarnak. Na jó a vécés hanghatásokat nem szeretem annyira :D Régebben nem zavart ennyire?
2013. szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem panelban lakom,de itt is van ilyen.

Legjobb,amikor az őrült szomszéd hajnali 5-kor kiáll ide kiabálni,csak úgy.

2013. szept. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Én is panelban laktam/lakok. A legdurvább az volt, amikor a fölöttünk lakó végigborította a sz*rt a ház falán, közvetlenül rá a három órával korábban takarított ablakra! Esküszöm, szó szerint így történt! A mostani helyen max annyi a probléma, hogy a gyerekek közvetlenül a mi erkélyünk alatt játszanak, ami még nem lenne gond, de amint kilépnek a játékra kijelölt egy négyzetméterről, az anyjuk elkezd visítozni velük. Ezen kívül nincs nagyon semmi.
2013. szept. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JulesM111 ***** válasza:
78%
Amatör :) Ilyen gondokat úgy tudsz elkerülni, ha te vagy a zajos szomszed :)
2013. szept. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nálunk éjjel 3ig kefélnek kéjjes sikoltozások közepette...
2013. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D:D:D:D
2013. okt. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!