Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szomszédban nyílt egy bölcsőde...

Szomszédban nyílt egy bölcsőde és borzasztóan idegesítőek. Esetleg valami tanács? Be lehet ezt jelenti?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki gyerekutálattal vádolna, nem. imádom őket, de az amikor minden egyes nap azt hallom, hogy ordít a gyerek, és az óvónő a házban van bent, a gyerekek kint és csak ordítanak ordítanak.Ez valami brutál brozalmas. Tanuló vagyok, egyetemista, vizsga időszak idejét még zavaróbb, mert nem tudok hova menekülni a hangos kölyköktől. Egy csendes kis utcában lakom,nem is volt probléma addig, amíg meg nem nyílt ez a bölcsőde.

Jah igen,minek nem kérdeztek meg arról, hogy beleegyezünk-e, hogy itt a lakóövezetben egy bölcsi nyíljon.



#gyerekek #bölcsőde #zavaró #hangos gyerekek
2013. júl. 15. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

A kisfiam óvódájánál szoktam arra gondolni, hoyg szegény környező lakóknak azért nem semmi ezt a gyerekzsivajt elviselni egész nap...

Tehetsz bejelentést a jegyzőnél, de semmi nem fog történni. Nem fogják elköltöztetni a bölcsit.

2013. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát ezt szomorúan hallom :((

Tényleg, nem utálom a gyerekeket,imádom őket, de ez elviselhetetlen már..

Szóltunk már a nőnek, hogy egy picit halkabban, ha lehet, mert nincs sok gyerek, kb 5-6 mert ez magán bölcsi. Oda lehetne rájuk figyelni, és nem hagyni,hogy ordítsanak.. De a nőnek annyi volt rá a válasza, hogy miért kit zavar? alszik netán valaki? Ez csak gyerekzsivaj,nincs ebben semmi zavaró. Megőrülök

2013. júl. 15. 12:43
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Igen nekem is ez szokott eszembe jutni hogy a közelben lakók mit élhetnek át mert sajnos ennyi gyerek közül amennyi egy bölcsiben oviban van óhatatlan hogy VALAKI mindig ordít. Nekem "csak" 3 van de néha a fejemet fogom (még mielőtt jön vki a minek vállaltammal azért mert imádom szeretem őket még zavarhat a fejhangú visítás:))) mikor egyszerre sírnak vmi miatt.

Sajnos szerintem sincs erre semmiféle megoldás mert a csendháborítás csak este 11 és reggel 6 között van tudomásom szerint.

Én se pattoghatok ha a panelban egész nap fúrnak meg felettünk buliznak meg nyomják a csengőt stb. ha MINDEZ fényes nappal történik. A gyerekek is nappal kiabálnak szóval nincs mit tenni:(

2013. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kovpet ***** válasza:
55%

"felettünk buliznak meg nyomják a csengőt stb. ha MINDEZ fényes nappal történik"


Már hogyne szólhatnál. Azt az este tíz órás határt kb ezer éve eltörölték. Aki indokolatlanul zajt kelt, az egész nap büntethető. Mondjuk a felújítás nem ilyen, de a (rendszeres) bulizás ilyen. A bölcsi sem ilyen, de ezt a Jegyző dönti majd el.

2013. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem ezt a rendőrségen mondták de lehet akkor rosszul.... de nincs ezzel baj HA BETARTJÁK a 11-6 ig részt (gyerekeim este 8tól alszanak én 9-11 ig dolgozok otthon utána megyek aludni és 6-fél 7 nél tovább sajnos nem alszanak). A gond azzal van amikor ÉJJEL bulizgatnak ....na olyankor szólok is. csak már roppant mód unom...
2013. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

"ordít a gyerek, és az óvónő a házban van bent, a gyerekek kint és csak ordítanak ordítanak.Ez valami brutál brozalmas..." Gyermekvédelemben dolgozom. Olyan nincs, h az óvónő nincs ott ahol a gyerekek. Ez még egy magán intézményben sem megengedhető!

Írnod kell, vagy személyesen bejelenteni a helyi járási gyámhivatalnál, na meg a jegyzőnél! Gyermekekkel való nem megfelelő bánásmód címén.

2013. júl. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves Öregjóságos!

Ha jelentem a jegyzőnél, gondolom értesítik majd őket, hogy kimennek ellenőrzést tartani, de akkor biztos a óvónő férje is otthon lesz, és akkor felváltva figyelik a gyerekeket. Így tutira nem lenne semmi belőle :S

Bár ha jól tudom egy óvónőre jut 6-7 gyerkőc, itt pedig annyi van körülbelül. Így gondolom nem lenne ebből semmi.

Nem lenne semmi gond, ha a nő nem hagyná üvölteni a gyerekeket. Olyan keservesen tudnak sírni, és semmi. 10-15 percig sír és üvölt a gyerek, majd odamegy hozzá az óvónő és rászól, aztán ennyiben marad.

Nem is lenne mindezzel bajom, csak itt nálunk a házak igen közel vannak egymáshoz, és nagyon felerősödnek a hangok.Nagymamám már menekül el innen, elkezdte árulni a házát, mert nem bírja ezt a ricsajt. Sajnos vizsgaidőszakban ha tehetem nem vagyok itthon, mert képtelenség így tanulni.

Sokan mondják, hogy nem tudok semmit se tenni, hiába jelentem be a jegyzőnél :S

2013. júl. 23. 20:11
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
Te meg nyiss egy magán óvodát.Azok még hangosabban tudnak ordítani.:)
2013. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!