Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeretem az ömlengős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem az ömlengős embereket, párokat, kifejezetten idegesítőek tudnak lenni szerintem. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy határ, amit ha átlépnek, akkor zavar.
2013. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
Miért ne lehetnének boldogok egymással? Ne irigykedj, inkább találj magadnak egy párt te is.
2013. márc. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Én sem szeretem a túl sok felesleges dumálást. Persze embere válogatja, van, akinek szívesen hallgatom a halandzsáját, van, akinél megőrjít.

Én magam ellene vagyok, nem szeretem túlbeszélni a dolgokat, felesleges.

2013. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Számomra nem. Örülök, ha boldog embereket látok magam körül.A szirupot nem tudom elviselni, meg a színházat. Attól irtózom.
2013. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Egy ideig én is így voltam ezzel, hogy szinte rosszúl voltam mikor egyesek már túlzásba vitték ezt a szeretlek kicsi kincsem édesem szerelmem angyalom stb , néha tényleg túlzás mert sokan csak úgy mondják mert ezt kell mondani.


De miután felhagytam az 1-éjszakás kalandokkal és találtam egy lányt akibe beleszerettem, azóta kicsit máshogy látom :)

2013. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én se szeretem.
2013. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Dehogy irigykedek, szerintem nagyon szánalmas tud lenni, amikor nyomatják a nyálas dumákat és ha kénytelen vagy végig hallgatni, mert mondjuk buszon közlekedsz együtt velük, na ez idegesít.. Meg álszenteskedést/majomszeretetet érzek mindig e mögött.
2013. márc. 18. 15:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Az osztályomban két osztálytársam egymásba van gabalyodva. Na rájuk tökéletes illik az ömlengős kifejezés. Minden szünetben, sőt órákon is egymás nyakában vannak és a lány nyávog, a fiú meg a felzselézett hajú babapofijával vigyorog ki a fejéből...
2013. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem zavarnak. Az már kicsit kellemetlen, ha az utcán, buszon annyira nyalják-falják egymást, hogy épphogy csak nem dugnak mindenki előtt. Na, ha ez olyan helyen történik, ahol kénytelen vagyok maradni és végigasszisztálni ezt, az már kicsit zavaró. De hogy ezen kívül hogy ömlengenek egymásnak, az már az ő dolguk.
2013. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én sem szeretem, mikor ha akarom, ha nem, ezt kell hallgatni-nézni. attól, mert valaki szerelmes, még nem feltétlenül kéne következzen, hogy egy nyálas idióta lesz belőle, már bocsánat. :D én is voltam már nagyon szerelmes, mégsem posztoltam tele a barátom facebook-falát csöpögős idézetetekkel és szívekkel, és nem nyaltuk-faltuk egymást a buszon, pl.

valahol olvastam, hogy ha a szerelem ilyen mértékű szellemi leépüléssel jár, akkor inkább nem kérnék belőle... :D de azért szerencsére vannak normális emberek, akik nem a nyilvánosságnak élik meg a kapcsolatukat.

2013. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!