Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest melyik kerületében a...

Budapest melyik kerületében a legkisebb a cigány kisebbség aránya?

Figyelt kérdés

Úgy értem Budapest melyik kerültében vannak legkisebb arányban jelen a cigányok?


Csupán érdekel mert annyiszor hallani hogy a VIII. kerületben így-meg-úgy vannak a cigányok, de arról még sose hallottam hogy melyik kerületben vannak a legkisebb arányban.


2013. szept. 18. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. és 2. kerület


ritka ott a rózsadombi vityillók között.

2013. szept. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
egyébként tök mindegy, mivel mindenütt ott vannak, még az 1 kerületben is, főképp lomtalanítás idején
2013. szept. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XIV kerület
2013. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
A XIV. kerületben valóban kevés van (Fogarasi út környéke), oda járok suliba.
2013. szept. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
II,XII. És állítólag Újpesten sincsenek sokan (IV)
2013. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ÚJPESTEN RENGETEG VAN! Ahol sok van: Soroksár, Pesterzsébet, Pestszentlőrinc, Csepel, 6., 7., 8., 9., 10. kerületek, Rákosborzasztói kerületek egyes részein, Újpest (4.ker.), Angyalföld (13.ker.) A budai oldalon Dél-Budán és Békásmegyeren van több roma, 1., 2., 12. kerületekben is vannak, de ott kevesebben, mint Budapest többi részén.
2013. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg? Azt nem tudom mert ott nem jártam, arra azért írtam hogy állítólag. Egyik ismerősöm ott lakott az azt mondta hogy nincsenek, ezek szerint hülye :D

A II,XII-be szoktam járni ott 1000% hogy kevés van.

2013. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6.kerületnek csak az egyik részén vannak sokan. én a nagykörúton belül lakok, arra nagyon kevesen vannak. de az Andrássy egy része kívül van a körútról és arra sincsenek. még az 5.kerületben nincsenek. Ez a belváros. Budán a 11.1.2. a jók
2013. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!