Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ordít a szomszéd gyereke, mit...

Ordít a szomszéd gyereke, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2 hete ordít éjjelente. Mit tegyek, hogy tudjak aludni?

Eléggé kimerült vagyok, úgyhogy légyszi normális válaszokat!


2013. szept. 20. 22:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%

Költöz el...

Egy kisgyereknek nem tudod azt mondani, hogy marad csendben, valószínűleg nem jókedvében ordít.

Bosszantó, de gondoom a füldugón már túl vagy, ezen felül csak a költözés segíthetne

2013. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
21%
Gondolom, te is ordítottál annyi idősen...
2013. szept. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%
kb 500 forintért kapsz egy tucat füldugót bármelyik munkavédelmi áruházban...
2013. szept. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

Átérzem a helyzetet..Panelban lakunk, a mellettünk lakó családnak most született kisbabájuk, kb 2 hete hozták haza..ő is sokat sír , éjjelente is sokat halljuk..

Őkmondjuk előre is elnézést kértek, ha át fog hallatszódni..engem napközben nem zavar, ha tanulok akkor már jobban, akkor füldugóval szoktam így nem hallom, éjszaka viszont nem merek úgy aludni, mert félek, hogy nem hallanám meg reggel az ébresztőt..

Aki írta a költözést: szerintem nem jó ötlet...nem lehet az előre tudni, hogy a következő helyen milyen zavaró tényező lenne..

Én azt tanácsolom, hogy használ füldugót ha alszol, vagy rendezd át a szobát, ha tudod, hogy az ágy ne ezekhez a szomszédokhoz közel eső falnál legyen majdcsak megnő az a gyerek és nem sír annyit :)

Meg próbáld elterelni a gondolataidat, minél jobban a sírásra koncentrálsz, annál rosszabb, még nehezebben jön álom a szemedre.

2013. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%

Nem halálosan komoly tanácsként mondtam, de ha a füldugó nem segít, megszokni nem tudja, akkor csak a"megszökés" segít...

:)

Szerencsére engem a zajok nem zavarnak, sem nappal sem éjszaka, úgyhogy nehezen érzem át a helyzet komolyságát, ezért próbáltam (ezek szerint elég rissz) humorra venni a dolgt

2013. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
15%
5. válaszolónak: 4-es vagyok, bocsi de én már neten, írásban, /fölleg itt/ már nem tudom eldönteni, hogy ki mikor viccel és mikor írja halálkomoly a dolgokat :D
2013. szept. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Hangszigeteld a szomszéd felé eső falat. Ha felteszel rá egy faltól falig szőnyeget, már az is rengeteget lefog.
2013. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 tetris ***** válasza:
29%
A kicsi babák már csak ilyenek. Majd ha neked is lesz, te is megtapasztalod. Egyébként a babák általában 1 hónapig, vagy 6 hétig szoktak éjszakánként felsírni. Utána már nyugisabb időszak következik. A szomszédokat ne zargasd emiatt, nem tehetnek róla. Legyél kicsit megértő, és türelmes most. A többiek jó tanácsokat adtak. A faliszónyeg tényleg sokat használhat, és a füldugó is. Szerintem már ki vagy hegyezve a babasírásra, és azonnal rákattansz, amint meghallod.
2013. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Sajnos az a gond, hogy alattam laknak. A másik probléma az, baromira nem megértők. A falszomszédokkal már komolyan összevesztek, talán nem is köszönnek. Nem teszik le a gyereket időben aludni. Még 11 után is lehet hallani, hogy nem alszanak szinte soha.

Az a baj, hogy az ember kimerült, fáradt lesz egy idő után.

A füldugót próbáltam, van, hogy fáj tőle a fülem reggelre, ha úgy fekszem éjjel, hogy nyomom.

Elköltözésen gondolkodtam, de arra sajnon nincs garancia.

Csak ez a 4. gyerekük, másfél évente szül a nő, laknak 50m2-en, és mindenki értse meg őket. Félre ne értsétek, nem vagyok gyerekellenes. Csak szeretnék nyugodtan élni a lakásomban. És néha valóban nagyon kikattanok tőlük...

2013. szept. 21. 09:36
 10/18 anonim válasza:
18%

„Nem teszik le a gyereket időben aludni.” Mennyi idős amúgy a kisgyermek? Tudod egy babánál, vagy még akár egy nagyobbacska 2-3 év körüli kicsinél nem úgy működik, hogy márpedig most éjjel van ezért aludni kell, hiába fektetik le. A kicsiknek különböző nyűgeik vannak, akár legyen az az éhség, akár különböző testi fájdalmak vagy pszichés problémák, amit ők még nem tudnak „emberi nyelven” megfogalmazni ezért hát sírnak. Magyarázd már meg egy maximum totyogó korú kicsinek, hogy legyen halkabb, mert este van és zavarja a szomszédokat! Nem érzed nonszensznek a dolgot?! Nem lehet vele mit kezdeni, a kisgyerekek ilyenek és valószínűleg a szülei sem örülnek ennek. Te sem örülnél annak, ha majd lesz egy gyermeked, és éjszaka felriad valamiért és elkezd bőgni, akkor még tetézné a problémád az, hogy a szomszédod is zaklat a hisztijével.

„Csak ez a 4. gyerekük, másfél évente szül a nő” Nagyon helyes, és példás! Ha így gondolkodnának a magyar családok, azzal ki lenne küszöbölve az egyik legnagyobb hazai probléma a drasztikus népességfogyás! Közép-Európában az utóbbi években mindenhol újra elkezdett növekedni az élve születések száma, mert a fiatalok rá jöttek, hogy az ő érdekük is az, hogy legalább 2-3 gyermeket vállaljanak. Tipikusan a birka, buta magyar fiatal olyan rövidlátó, hogy az orra hegyénél nem lát tovább, és nem gondol bele abba, hogy lehet mire 60-70 éves lesz már nyugdíj se lesz, mert az aktív korúak olyan kevesen lesznek, hogy abba a gazdaság fog beleroppanni.

2013. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!