Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan 18 év körüli...

Vannak olyan 18 év körüli srácok, akik majdnem minden lehetőséget kihasználnak a pénzkeresésre? Nem úgy értem, hogy bármi köze is lenne a szexhez, csupán az ismerkedéshez, mert szívesen megismernék egy igazán talpraesett srácot.

Figyelt kérdés
Írj privátban, de tényleg csak ha talpraesett vagy!
2013. okt. 9. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
És még azt mondjátok, hogy nem számít a pénz.
2013. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát ezt én sem értem... : /

Akkor mégiscsak a pénz számít?

2013. okt. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem férjet keresek, csak egy sima barátot. Nem a pénz, hanem a hozzáállás számít.
2013. okt. 9. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Most te akarsz fizetni a "srácnak"?

Szóval hímnemű vagy?

2013. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszaírsz?
2013. okt. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép ez a hozzáállás szöveg, de mindennek van határa. Aki bevállal például 400 Ft-os órabérrel diákmelót, nem tudom hova tenni, mert ha belegondolsz, egy teljes adag kaja ára csak ennek a duplája. Ez kihasználás. De sok sikert a kereséshez, alapvetően minden normális ember keresi a lehetőségeket.
2013. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem!
2013. okt. 9. 14:42
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 azt hiszem te vagy az egyetlen aki értette a kérdést. Hidd el, ez már itt különleges dolog...
2013. okt. 9. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval neked a talpraesettség egyenesen arányos a pénz hajszolásával?

Mert az én fogalmaim szerint nem.

2013. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy pont kidobta az "Egy véletlen kérdés".

Nyáron mindig dolgozom 2-3 hetet, próbáltam már neten kereskedni, de az nem nyerte el a tetszésem, volt egy időszak, amikor kb hetente vigyáztam egy ismerős gyerekére, korrepetálni is korrepetáltam kis pénzért általános sulisokat, volt hogy egy használtcikkesnél kapkodtan össze jó dolgokat és azokat adtam el vaterán, és még sorolhatnám.

Úgy, hogy semmit se írsz magadról szerinted van kedve bárkinek is ismerkedni?:)

Üdv, HMTL

2013. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!