Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért utálok kint lenni a...

Miért utálok kint lenni a kertben, ha mások is kint vannak?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan oda látni hozzánk, hátsó szomszéd, oldalró mind oldalról.

És valahogy utálok úgy kimenni hogy mindenki ott van kint az udvarán. De nem tudom miért. Nem szóltak be nekem, meg semmi, csak olyan rossz érzés. Akkor szeretek kint lenni mikor nagyon hideg van, vagy ilyesmi, és mindenki bent van a házában.

Csak én vagyok ezzel így?



2013. okt. 30. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azért járok a kertbe, hogy lenyugodjak, egyedül legyek, és ezt ugye nem lehet kivitelezni ha néznek. Én sem szeretek így kint lenni, ha van ott valaki, mert hiába nem szólnak semmit, mindent látnak. Ha elrontok valamit, persze hogy ott vannak. Ezért is utálom ha van körülöttem valaki.
2013. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezzel én is pont így vagyok, de megoldottam egy átlátszatlan kerítéssel. Házam a váram ,nem vagyok kíváncsi senki bámészkodására és keresetlen értelmetlen kérdéseire. Kedvencem , mikor látják mit csinálok pl locsolok aztán megkérdezi"- locsolok ?"
2013. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nekem van, hogy fel sem tűnik, meg van, hogy zavar. Viszont nem mindenhova lehet odalátni, úgyhogy inkább csak hallom őket, hehe, pechemre az egyik szomszéd állandóan köhög, a másik meg az orrát szívja. AMúgy jóban vagyunk. :)


De már beletörődtem, hogy rajtam kivül is élnek emberek, és nincs pénzem hathektáros parkra...sajnos. :)


De neked is valami sűrű kerítés kéne, és jobban lennél.

2013. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem írta senki hol él,városban,vidéki kisváros vagy faluban.Kisvérosban beszélnek egymással a szomszédok,-ha nem haragosok-falun a kertszomszédok jól elvannak,pletyiznek az asszonyok,szapulnak mindig valakit.Bár én f.fi vagyok nem zavar egyik szomszéd sem,sőtt szólunk át egymásnak,vagy viccet mesélünk.(kisvárosi)
2013. nov. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért nem ültetsz sövényt körben? Ennyi pénzt és energiát szerintem simán megér, hogy akkor lehess a saját kertedben, amikor akarsz úgy, hogy jól is érzed magad.
2013. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Javaslom szaniternek a cserszömörcét!
2013. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó de mire megnő 2 meteresre az hány év?
2013. nov. 3. 19:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Cs,szömörce és fagyal (örökzöldek)3-4év alatt nő 2m-re.sok víz, és gyakran visszaavágás.
2013. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még valamit:amig a sövény megnő,tegyél fel dísznádat.Tekercsben árulják,van 2m-es is.
2013. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyébként valóban ilyenek az emberek,ha belátnak akkor álandóan osztják az észt,miótta van kerítés és nem látnak mindent az is baj.Erődít mény ez nem családiház,úgy élnek mint a remeték,ide csak a madár lát be,teszik a megjegyzéseket.
2013. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!