Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért utálok kint lenni a...

Miért utálok kint lenni a kertben, ha mások is kint vannak?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan oda látni hozzánk, hátsó szomszéd, oldalró mind oldalról.

És valahogy utálok úgy kimenni hogy mindenki ott van kint az udvarán. De nem tudom miért. Nem szóltak be nekem, meg semmi, csak olyan rossz érzés. Akkor szeretek kint lenni mikor nagyon hideg van, vagy ilyesmi, és mindenki bent van a házában.

Csak én vagyok ezzel így?



2013. okt. 30. 11:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is be lehet látni sajnos 3 oldalról a kertbe. A szomszédaink minden oldalról idősek és az a hobbijuk, hogy szembe állnak és bámulnak át. Akár órákig képesek ezt a sportot űzni. Nyáron annyira nem vészes, tele van ültetve minden dús lombú növényekkel. Még csak pont az hiányozna, hogy lessék az öreg papik, ahogy napozom vagy pancsolunk a medencében.
2013. nov. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Csinos nőt élmény nézni,gondolom ezért néznek Téged és nem a feleségüköt!A nagyapám kimegy sétálni az utcára,csak azért hogy a lányokat nézegesse.(73éves)Élményt gyüjt íngyért,mondta nekem.
2013. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!