Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szobatársam nagyon idegesít....

A szobatársam nagyon idegesít. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

kezdjük ott h a csajnak nincs élete 24 órában a koliszobába dekkol és idegesít h sose tudok egyedül lenni a szobába mert mindig itt van. én elég magányos farkas típusú ember vagyok rosszul vagyok ha mindig van körülöttem valaki 24 órában. főleg ha nem bírom az illetőt. hangosan néz filmet hallgat zenét EGÉSZ NAP. ilyen jellegtelen tömegzenéket h wake me up meg cup song, amiktől nélküle is rosszul vagyok. fél egykor kitalálja h filmet néz de ált. ilyen meséket h gumimacik, és mindezt füles nélkül... a falra mászok már. nem akarok bunkó lenni, van itt gitárom de direkt mindig akkor játszok ha üres a lakás, mindig van fülese, ez másnál mért olyan nagy kérés. hiába szólok h használj fülest rávágja h nincs. ha mondom h vegye el addig az enyémet akkor áá nem veszi el másét az olyan izé...

1-2 hete itt volt fent barátom feljöttünk és végig itt dekkolt meg üvöltette a zenét. mondtam h szeretnék kettesbe lenni a barátommal, ha már feljött, mert ő innen vagy 100 km-re lakik és mondta h hááát de neki most nincs hova menni mert nincsórája...



2013. nov. 5. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Te vállaltad, tudtad is, hogy együtt fogsz élni egy idegennel. Ilyen ember is létezik. Nem paterolhatod ki amiatt, mert neked most vendéged van, és dugásra van igényed. Amúgy, teljesen megértelek.


Annyit tudsz tenni, hogy igényelsz egy szobacserét ...

2013. nov. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki pár száz forintért egy fülhallgatót, és nyomatékosan kérd meg, hogy ezt használja, miután te lefeküdtél.
2013. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hogy folyton ott van, az tényleg az ő dolga, el kell fogadnod, ő is ott lakik. De ezt a zenehallgatást meg filmnézést én se tolerálnám. Mondd meg, hogy nagyon zavar, nem tudsz pihenni, és használjon fülhallgatót. Ha "olyan izé" használni a másét, akkor vegyen egyet vagy ne hallgasson zenét.
2013. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JulesM111 ***** válasza:
52%

Ohh, elemezve az írásod, leszbi vonzalomnak tűnik.

Nyaljátok ki egymást...

2013. nov. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
van barátom van aki kinyaljon kösz egyébként ha leszbi lennék se ezzel a nyomorodott teremtéssel állnék össze
2013. nov. 18. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!