Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni, ha a szobatár...

Mit tudok tenni, ha a szobatársam miatt nem tudok aludni? Sajnos a legkisebb zaj is baromira idegesít, néha csak szuszog, néha horkol, minden hangtól megőrülök.

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Füldugó, vagy füllhallgató (mp3, mp4, mobil, rádió)
2009. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
majd hozzászoksz,énis megszoktam
2009. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is hasonló cipőben járok. Van, akinek használ a füldugó, nekem még az sem, ugyanúgy hallok mindent, mint nélküle. Talán még az agyam ilyenkor rá is segít, hogy jobban hegyezzem a dugó mögül :-/

Az egyetlen, ami eddig bevált, az a zenehallgatás, míg el nem alszom, persze fülivel. Próbáld ki, hátha neked is bejön. Én amolyan meditációs zenéktől tudok beájulni, ha azt nem horkolja túl a szobatársad, nyert ügyed van.

2009. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11:59es: tudnál mondani egy-két ilyen meditációs izét, esetleg linket adni? próbáltam már a zenét, van amikor bejött, de van amikor nem.
2009. szept. 12. 12:26
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
nekem is van olyan szobatársam, aki horkol. Azt szoktam csinálni, hogy addig ütöm a fejét a párnával, amíg fel nem kel, és akkor megmondom neki, hogy forduljon oldalra, mert úgy nem horkol. :D
2009. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!