Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre jobban zavar ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban zavar ez a különbség?

Figyelt kérdés

Feleségem nagyon könnyen ismerkedő típus, én kevésbé, ez egyre inkább zavar.

Na nem úgy kell elképzelni, hogy én teljesen befelé húzódó vagyok, szerintem átlagos vagyok ilyen szempontból, a boltban szoktam viccelődni az eladókkal, ilyesmi.

Én azt mondom, hogy akivel úgymond nincs dolgom a mindennapokban, miért kéne leállni cseverészni, jópofizni, ismerkedni.

Feleségem ellenben bárkivel képes beszélgetni, a kallerral, mellé ül egy idegen a buszon, stb.

Azért is zavar őszintén szólva, mert féltékeny vagyok, általában ezek az emberek férfiak, de nem veszi észre a feleségem, hogy azért szeretnek vele szóba elegyedni, mert elég kihívóan öltözködik, meg azért lehetne visszafogottabb is, egy idegennel simán beszélget szexuális tartalmú dolgokról.

Megjegyzem nekem vannak barátaim, gyerekkoriak, neki nem igazán vannak régóta tartó barátai, csak rengeteg embert ismer így felszínesen.

Szerintetek ezzel meg lehet békélni, egyre jobban zavar a dolog.

Ja, és nem féltékeny vagyok rá, mert mint írtam, nekem régóta tartó, szoros kapcsolataim vannak, csak idegesít ez a magatartás a páromban, egyre jobban.


2013. szept. 29. 09:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Itt valami nagyon nem kerek:D Mit jelent számodra a kihivó öltözködés? meg ha mellé ülnek a buszon, akkor te honnan tudod, hogy mit beszél egy idergen emberrel?:D
2013. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ha szembe ülsz vele, vagy mellé ülsz, nehéz nem a mellére koncentrálni. Szereti kitenni őket, sokszor még a melltartó is itt-ott kilóg. Melyik férfi nem akarna vele beszélgetni leállni?

Onnan tudom, hogy ismertem régebbről, meg visszahallom innen-onnan.

2013. szept. 29. 10:05
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt a részét ismerhetted akkor már a kapcsolatotok elejétől fogva. Akkor most mi a baj? Gondoltad megváltozik? El kell válni, ha neked kínos a viselkedése, bár mondom, ezek szerint nem új szokás, hanem mindig is ilyen volt, tehát nem árult zsákbamacskát.
2013. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Valóban, de azt hittem megváltozik.

Beszéltem vele ezekről, szerinte ez a normális, én vagyok túl visszahúzódó. Nem hinném...

2013. szept. 29. 10:17
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

Látszik, hogy pasi vagy, akinek fogalma nincs arról milyen nehéz manapság egy nőnek egy olyan felsőt találni, ami jó:D

Én a helyedben vigyáznék, mert ha a nejed egy karakán nő, akkor egy ilyen próbálkozással mint amit te most teszel,pont a fonákját éred el, és a csak azért is megmutatom, hogy ne uralkodj rajtam cimű nyitóelőadást válaszolnám meg neked mosolyogva:D

Tudod relatíve, hogy kinek mi a kihívó, mert vannak olyan emberek akikre akár zsákot is adhatnál akkor is észreveszik:DD

2013. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

Azért is zavar őszintén szólva, mert féltékeny vagyok,


Ja, és nem féltékeny vagyok rá,



Kedves "Teremtés koronája", döntsd már el, hogy mi vagy:D

2013. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

mintha csak a páromat olvasnám. :) azzal a kivétellel, h én egyáltalán nem öltözöm kihívóan, nagyon ritkán veszek fel cicikidobós felsőt, és magassarkút sem hordok. viszont nagyon könnyen kapcsolatot teremtek az emberekkel, nem félek kérdezni ha valamit nem tudok, vagy épp eltévedtem.


az ember az alaptermészetén nem tud változtatni. vagy megbízol benne, és a személyisége részeként kezeled a közvetlenségét vagy forrongsz magadban ok nélkül.

2013. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Én is szóbaelegyedő típus vagyok, de az nekem kicsit sok, hogy szexuális témákról beszélget. Mintha direkt terelné erre a témát, hogy a beszélgető partner agya is a szex körül forogjon, hogy érezze, hogy nőnek tekintik, vagy a szexet kössék vele össze. Minden rendben az ágyban? Megmondom őszintén volt egy szingli korszakom és (bevallom wowoztam nőként) a guildben pedig a kis barátszerűségekkel mindig a szexre tereltem a témát (20+ korosztály, na jó volt egy 18 éves is) mert úgy hiányzott a dolog. Nem úgy, hogy "jaj de lefeküdnék ott valakivel" hanem csak mindig oda lyukadt ki az ember érintőlegesen.


Szerintem valamit hiányolhat :/

2013. szept. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

'én egyáltalán nem öltözöm kihívóan, nagyon ritkán veszek fel cicikidobós felsőt, '


Ezt minden nő tudja, hogy az ilyen pasik mint a kérdező, az ilyen szöveggel mint a nyitókérdése, csak azért forrong mert a nőjét észreveszik:D

2013. szept. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, a legjobb barátom barátnője is nagymellű, de még egyszer nem láttam úgy, hogy kint van mindene, mégis mindig csinos.

Persze, egy kis dekoltázs oké, azon nem is izélnék, de hogy már mikor majdnem a bimbije van kint, azért na. Pláne, mikor behajol emberek előtt, istenem. Nem direkt csinálja, mert mikor én ott vagyok, akkor is megteszi, de nem hiszem el, hogy ennyi igényesség nincs benne, hogy figyeljen az ilyen dolgokra. Olyankor konkrétan minden lehet látni.

De úgy látszik ez a normális.

A második féltékenységet úgy értettem, hogy nem vagyok arra féltékeny, hogy könnyen teremt kapcsolatot, mert mint írtam, számomra megvannak a valós és tartós, tartalmas kapcsolatok.

2013. szept. 29. 11:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!