Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom egyre jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom egyre jobban kezd menőzni, és ez engem zavar, akkor nem szeretem eléggé? Ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy éve, mikor a barátommal ismerkedtem nem ilyen volt, mint most. Legalábbis előttem nem viselkedett így. Nagyon kedves volt, figyelmes, mindig érdekelte mi van velem, bókolt, nem cigizett, nagyon jó tanuló volt, nem beszélt csúnyán és ezek fogtak meg benne a legjobban, hogy nem olyan fiú aki büszke, önimádó "nem érdekel senki" stílusú.

Viszont most egyre jobban azt vettem észre,hogy csúnyán beszél. Ami még nem annyira nagy baj, ha ez nem lenne lekezelő és sértő. Pl egyszercsak kijelenti nekem, hogy ő ezentúl nem puncinak hívja a női nemi szervet, hanem pin*ának. Mert hogy ő mindig így mondta. Meg 'megtömésnek' b*szásnak nevezi a szexet, ami kiábrándító ha pont ő mondja.

A másik dolog,hogy elég gyakran jár fogadni erre-arra kisebb összegekre.

Az zavar mostanában, hogy mindig feltűnő akar lenni, akár az ilyen trágár beszédével is. Pl bejön az osztályba, aztán átordít mindenkit, hogy eldicsekedje a barátjának hogy neki épp milyen sikere van, hányast kapott, mit nyert. Nem értem miért kell ezt úgy közölni? Ha valami sikerül neki vagy épp nem, azt rögtön szétkiabálja az osztályában.

Nagyon komolytalan is. Elkezdett elektronikus cigizni is.

Szerintetek ezeknek nem kellene zavarniuk? "Rosszfiúnak"akar látszani, én meg épp hogy utálom őket...18 éves.


2013. nov. 5. 19:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg már alig van kedvem vele elmenni szórakozni, mert ha találkozik valamelyik haverjával, rögtön elkezd nagyképűsködni, dicsekedni, felvágni...mindegyik fiú így viselkedik?

Más párokat ha látok olyan nyugodtan, szépen elvannak, ő meg engem folyton piszkál, ugrál hülyéskedik.

2013. nov. 5. 19:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Domináns viselkedésre utal a dolog de igy távolból meg mondani nem nagyon lehet hogy mi is ez pontosan ... Menőzni próbál igy akarja felhivni magára a figyelmet totrenhetett olyan dolog a te jelenlétedben hogy lekicsinylően beszéltek vele vagy ép megalázóan ami ezt a stilust kiválthatta vagy csak egy ilyen ideglenes hullam .... ami elmulik idovel.
2013. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

lehet elmúlik, de rossz,hogy ilyen.

Amúgy másoktól hallottam, hogy mindig is ilyen volt, tehát az lehet a háttérben,hogy előttem eddig nem mutatta:/

2013. nov. 5. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt valahogy kihagytad pedig ez egy nagyon fontos dolog az egészben, ezekszerint nem a fent leírt okból csinálja amit csinál hanem mert ilyen a természete ez pedig azt jelenti hogy most kezdi kimutatni a fogafehérjét és idáig nem nagyon merte vagy valahogy nem érezte magát felszabadultnak most pedig nem régiben történhetett valami ami miatt felszabadultság érzése van és megmutatja az igazi énjét.... stb sajnos igy messziről nemtudom megmondani mert látni kéne a dolgot de még annyit hogy nem rosszfiú azok nem igy viselkednek ez inkább feltünéségi viszketegség valami poziciót akar az adothelyzetbe kivivni inkább menőzés mint rosszfiúság (és ezek a mai rosszfiúk inkább verebek ugy hogy egyszer nagyon porul fogjárni ezzel a kirivó viselkedésével és ez nem rosszindulat több hasonló esett is történt a körömbe de legalább utána felhagytak ezzel a viselkedéssel) és osztály társad??? Te ugye 18 vagy ő mennyi?
2013. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Ő 18 éves és én 17..
2013. nov. 6. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!