Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pestiek! Nem gondoljátok,...

Pestiek! Nem gondoljátok, hogy kicsit beképzelt a ti városotokon kívül mindent vidéknek hívni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 17:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
55%
nem, sőt, Budapest egyes részét is vidéknek nevezik
2013. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát ez elég abszurd...
2013. dec. 2. 17:22
 3/33 II.Dartheon ***** válasza:
41%

Teljesen egyetértek veled, van olyan ismerősöm aki szerint már Érd, Gödöllő is "röcsöge"... na mondom menj a lópikulába... :D

sajnos igen, rengeteg ilyen b*nkó pesti van, és én sem szeretem őket annak ellenére h pesti vagyok(apai ágról).. de nem sokáig!! :D

2013. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
2013. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem értem, de tényleg. Oké hogy Budapest Mo. fővárosa, de azért ne legyenek már annyira el magukkal!
2013. dec. 2. 17:32
 6/33 anonim ***** válasza:
nem csak a pestiek,a magyarok 98% az....!
2013. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
57%
Mondj egy találóbb kifejezést.
2013. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell semmilyen kifejezés, pont ez a lényeg, ne akarjanak már kitünni, egy Debreceni se mondja, hogy "lemegyek vidékre" pedig valamikor az volt a fővárosunk...
2013. dec. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%
Most nem az, ezért még jó, hogy nem mondja. Viszont én nemrég voltam előadni a debreceni agráregyetemen és abszolút vidék-érzésem volt egész nap, nem csak a földrajzi elhelyezkedés miatt. És ez nem egy bántó dolog, nekem egyszerűen csak milliós nagyvárosokban van városi érzésem.
2013. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
76%
Hát Agráron lehet is olyan érzésed :D, mivel ott pont környezetgazdálkodás, mezőgazdaságimérnők és stb. dolgokat tanulnak, ráadásul a város szélén van...Ha te ott előadást tartottál, feltételezném van annyi eszed (már bocs), hogy nem ennyi alapján itéled meg Debrecent.
2013. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!