Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Téged zavar, ha belátnak...

Téged zavar, ha belátnak éjszaka az utcáról a házba, az ablakon? Sokaknak ez miért nem számít:

Figyelt kérdés

Mert hogy az utcán sétálva sok házba belátok, ahol TVznek, esznek, gépeznek, mászkálnak az emberek, és semmi redőny, se függöny, se semmi.

Miért nem érdekli őket? Konkrétan az utcáról tudom meglesni a szokásaikat ha akarom...

Téged ez zavar? Hogy az utcáról, esetleg a szomszéd házból bámulnak mikor kint sötét van, bent meg ég a villany?



2013. dec. 6. 17:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

ha olyan bátor hangulatban lennék, akkor didaktikai célzattal jól bebámulnék az ablakon, hátha leesik nekik a húszfillér, hogy egy függöny csodákra képes :)


4. emeleten lakom, ide max a szemben lévő házból látnak be, de mindig elhúzom a függönyt, mert nem szeretném ha egy vicces kedvű jóvoltából felkerülnék a netre akár képi, akár videó formátumban.

2013. dec. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
59%
én szexeltem is utcára nyíló ablakokkal éjszaka, redőny nélkül, nyitott ablakkal! mert ittasok voltunk és megfeledkeztünk magunkról, na most erre mit lehet mondani?xD
2016. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!