Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha ezt a hangfájlt betolnám a...

Ha ezt a hangfájlt betolnám a szomszédnak, vajon csendben maradna végre?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=BFqHyCoypfM

Mert nagyon erősen gondolom rajta. Nem egyszeri kérésre sem bír emberi hangerővel kommunikálni, ennyi erővel a süketek intézete mellé is költözhetnék.

Ja, a hangerőt ne vegyétek fel túl nagyra.


2013. dec. 8. 01:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

én is csináltam ilyet a felettem lévővel,mert volt akkora parasztpitsa,hogy a sarkán járt folyamatosan.

aztán ennek jutalma az volt,hogy a házimozi hangfalait felfordítottam és 2 menetben lenyomtam neki full hangerőn a john rambo-ból a leszámolásos részt,amikor egy gépágyúval szétlövi az atyaúristent is.

http://www.youtube.com/watch?v=aL39jJN9hHM

olyan hangerőn,hogy remegtek a berendezési tárgyak.

a szemét 4-5x-i lejátszás után megértette,hogy nem a tanyán van,uh azóta gondolom papucsban járkál,mert nem hallom a léptét.

2013. dec. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Igazi prolik vagytok, te is kérdező, meg első is. Egy társasházban meg kell tanulni együtt élni másokkal, és nem pedig a legkisebb zajra felháborodni, ugyanis az élet nem síri csend, a falak meg vékonyak. Hangosan lépked a szomszéd, 3-kor kimegy wc-re, túl hangosan beszél, hangosan horkol, fingik, stb., stb., ezért leckéztessük meg, büszkék lehettek magatokra! Egyébként jellemzően az ilyen prolik kicsit sem csendesebbek a szidott szomszédnál, csak fordítva ugye nem hallják.
2013. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 narancs-virág válasza:
16%
A kérdezö meg az elsö válaszoló örülhet, hogy a szomszéd nem hivta ki rá a rendörséget, mert akkor igencsak megbüntették volna öket.
2013. dec. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hmmmm ez marha jó

Kíváncsi lennék mit csinálnátok az én szomszédommal?Igaz mi kertes házban lakunk de mindkét oldalról idióták vannak.Az egyiknek egy kutyája van akit 7 előtt 5 perccel etet minden nap.Egész nap boxban van a kutya de minden áldott nap amikor eteti kiengedi és egy vödröt ad neki amit a kutya előszeretettel a falunkhoz vág én meg minden reggel agygörcsöt kapok az ijedségtől.


A másik pedig most éli a második gyerekkorát mert állandó jelleggel járatja a markolóját.Van neki 5 kutyája meg 30 disznója,40 kacsa kb.Ja és nem mellékesen meg úgy üvölt általában mint akinek a f....ra léptek és fenyegeti az asszonyt,hogy lelövi?


Na kinek jobb?Nektek vagy neked?

2013. dec. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor én fel szoktam menni hozzájuk és elküldöm öket a ®€tk€s,z$1 dO,¢i9 án¥ q_rva an¥jukba.(Ha nöröl van szó egy atyai pofon is társul hozzá)Eddig csak 2x kellett megcsinálnom,hatásosnak bizonyult.
2013. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

09:37

Csak a nőket mered megütni? De gáz vagy. Am nem hiszem, hogy ez megtörtént, mert akkor a csajok feljelentettek volna, szerintem csak egy álmodozó, csőgatyás nyominger vagy.

2013. dec. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

9.36

lakott területen belül lehet disznókat tartani egyáltalán?

mert azoknak nem piskóta szaguk van,főleg 30nak.

2013. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Azért meg tudok még mindig lepődni, páran mekkora birkák. Ha nekem sikerül a békés együttélés szabályait betartani, és a szomszédnak meg nem, és erre (gondolom nem első körben) azt a megoldást választom, hogy megtanítom neki, hogy rosszul esik ám (ismétlem, először pontosan egyszer, világosan megkérem, hogy legyen rám tekintettel, én se táncolok az idegein, tegye meg, hogy megpróbálja), akkor én tanuljam meg az együttélés szabályait? Jó arcok vagytok, eszetek penge (méretű).
2013. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Aranyos, hogy egyeseknek nem jutott el az agyáig a kérdés azon része, miszerint "Nem egyszeri kérésre sem bír emberi hangerővel kommunikálni". A prolizás az bezzeg megy :D

Meg rendőrség. Persze, te se hiszed el a hülyeséget, amit írsz, hagyjuk már :D

Többieknek kössz.

2013. dec. 8. 14:34
 10/12 anonim ***** válasza:

4:

"én meg minden reggel agygörcsöt kapok az ijedségtől. "


Nyilván a probléma itt kezdődik.


Egyébként ha falura költöztél, miért csodálkozol, ha a szomszéd állatokat tart?

2013. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!