Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy vettem észre, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy vettem észre, hogy olyan lányok tetszenek nekem külsőleg, mint amilyen az első lány volt akit szerettem volna megkapni. Lehetséges ilyen?

Figyelt kérdés

vagy szimplán csak az a kinézet az ideálom?


nem akarok most montázst csinálni róluk



2013. dec. 19. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az ideálod. Az olyan vonásokkal rendelkező csajok jönnek be. Ennyi :)
2013. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű elsőre is olyan tetszett mint ami az ideállod! Ennyire egyszerű!!!
2013. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet. Hasonló vonásokkal rendelkező egyéneket keresek mint amilyen az első szerelmem volt. Nincs ebben semmi extra.
2013. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ez hülyeség! az az ideálod. mindenkinek az az első szerelme amilyen az ideálja mert ha van egy ideálod egyszerűen olyanok jönnek be! ennyi az egész nem nagy cécó ne pánikolj ez teljesen normális!
2013. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!