Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Van aki sosem alszik? Hogy...

Van aki sosem alszik? Hogy éghet valakinél szinte bármely időpontban a villany?

Figyelt kérdés

Amikor megyek bulizni akkor bármikor megyek, jövök az egyik háznál a megállónál mindig ég a villany.

Megyek el 11 után, ég bent, jövök haza hajnali 2 kor, ég a villany, mentem el korán reggel 5 előtt, vagy fél 6 kor, égett a villany. És ez mindig így van,. Hiába mentem el hétköznap, akkor is.

És minden helyiségben, szóval nem hiszem, hogy úgy felejtették, és laknak ott! láttam kijönni, bemenni az ott lakókat, meg a redőnyt lehúzni...


Mi a fene? Van aki sosem alszik? Valami szuperhős lakik ott?

Mekkora ott a villanyszámla?



2013. dec. 21. 06:54
 1/6 lencsefőzelék ***** válasza:
Lehet, hogy félnek a sötétben, és csak világosban tudnak aludni. :)
2013. dec. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerek egy roma családot,náluk éjjel-nappal ég a villany!!nyáron is / Ezek az emberek félnek,sztem,vagy valamiben hisznek.....ami számunkra rejtély!
2013. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet ők nappal dolgoznak, vagy 3 műszakosak,vagy egyetemisták :D
2013. dec. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen eszköz amit be lehet szerelni a házakba, hogy éjjel ha valaki nincs otthon x időközönként felkapcsolódjon a villany. Azért hogyha betörő jár arra, azt higgye van otthon valaki. Aztán pár perc után az egyik lámpa lekapcsolódik, később felvillan máshol egy másik. Lehet épp akkor jársz arra amikor ez van.
2013. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesM111 ***** válasza:
Istenem, nem mindegy neked, hogy más ember mit csinál?
2013. dec. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gamesall válasza:
Csak egy szuperhős lakhat abban a házban
2019. ápr. 24. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!