Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy győzzem meg anyámékat...

Hogy győzzem meg anyámékat hogy költözzünk másik városba? Többi lent

Figyelt kérdés
Na szóval Nyíregyhàzàn lakok és Szekszàrdra szeretnék költözni mert ott lakik a baràtom (fiú). De nemcsak azért szeretnék elköltözni hanem azért is mert a suliban nemigen tudtam alkalmazkodni.Meg elég nehéz suli.Tudtok valami tippet adni? A fiú:13 én:11/l.Ja és még annyit nem mondtam el hogy az interneten ismerkedtünk meg és màr sokat skypoltunk.
2013. dec. 26. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
11 évesen inkább az iskolával kéne foglalkoznod ha olyan nehéz... Egy tipp: Nincs olyan érv amivel meggyőzheted őket.
2013. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az szar ha nincs
2013. dec. 26. 10:46
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Huu de szeretheted őket.. anyámék..11 évesen. Még a fenekeden a tojáshéj, de már pasizol... Arra nem gondolsz hogy nekik nyíregyen van a munkájuk, a barátaik? Kissé önző vagy nem gondolod?
2013. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Akkor anyuciékat... xD

Hàt igaziból "anyucinak" olyan munkàja van ami nem akadàlyozza meg."Apucinak" pedig...Hàt talàn neki...Baràtaik nincsenek.

2013. dec. 26. 10:52
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok beilleszkedni és nem is akarom megpróbálni, főleg nem megtanulni, mert nem vagyok hajlandó felfogni, hogy csak nekem és minden ismerősömnek volna az a legjobb. És ott egy kölök, aki innen messziről, tét és felelősség nélkül, hiperjóarcnak mutatja magát, tehát szeretnék menekülni az itteni problémáim elől, hogy nyakamba szakadjon a teljes elhagyatottság odaát, ha lehet, még ma. Jajkinyírommagam, brühühű!
2013. dec. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amúgy 2# sosem vok ilyen önző beismerem most egy az vok.
2013. dec. 26. 10:54
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha ezzel allna elo a kislanyom, szepen elmagyaraznam neki,hogy egy lakasvasarlasnak es eladasnak mekkora koltsege van, a koltoztetes mennyibe kerul, tovabba hogy mivel jar a munkabajaras es hogy nekem meg kik vannak helyben.

A vok-ert viszont kapnal egy maflast, hogy ne legyel mar olyan agynelkuli sotet suttyo.

2013. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy költözés csak azért, mert neked éppen az lenne jobb, igen problémás dolog.

Ha lesz másik barátod, aki éppen Győrben lakik, akkor irány Győr majd? Az iskolához meg csak annyit, lehet, az új helyen még nehezebben fogsz beilleszkedni. A suli nehézsége pedig általánosban igen egyforma mindenhol. A tananyag adott.

2013. dec. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem mondani hogy éppen új hàzat akarunk venni.

Csak itt nyiregyen :(

2013. dec. 26. 11:20
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
gondolom olyan életen át tartó kötelék van két tizenegy éves skype-oló gyerek között, hogy tízmilliós költségeket kell vállalnia a szülőknek miatta. Nevetséges az egész elképzelés, és ha ezen hisztizel, akkor az csak azt bizonyítja, hogy velejéig önző kisgyerek vagy még, a kritikus gondolkodásmód teljes hiányával, és kb. 5 évig nem a fiúkon kellene, hogy járjon az eszed.
2013. dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!