Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a kutyák...

Hogyan győzzem le a kutyák elleni félelmet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a kutyáktól, és nem tudom mit tegyek! Ezt erősíti, hogy az egyik utcában, ahova járok van egy nagy Husky ami a kerítést simán átugorja, és megkerget! Állítólag már megkötötték, és aki ott járkál rokonom is azt mondja, de én nagyon félek.
2013. dec. 25. 12:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Sétálj el azon az utcán egyszer, és győzd le a félelmet!
2013. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pozitív megerősítéssel, ha van környezetedben ismerősöknek nagyobb testű kutyájuk barátkozz/foglalkozz vele minél többet.
2013. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
0%
Nekem egy rhöm-89 segített egyszer kellett használni azóta nincs félelem.
2013. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

[link]


6 éves voltam a szomszédban 3 pitbull volt,mindig szabadon voltak.Egyszer futottam az udvaron mert volt egy füves bejárónk és ott rámrohantak. Megálltam és szembe fordultam, velük erre nem bántottak.Tudtam hogy úgy is ha látják hogy félek akkor nekem ugranak.Ezért nem futottam mert úgyis gyorsabbak mint én.

2013. dec. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is rettegek tőlük, főleg, amióta egyszer megtámadott egy kutya az utcán, sötétben, mikor egyedül voltam... Borzalmas élmény volt. :(


Egyrészt szerintem azt az utcát kerüld el, ahol ki tud szökni a kutya. Én sem megyek oda, ahol megtámadott, pedig azt a kutyát utána elvitték. De akkor sem merek nagyon ott menni, max. fényes nappal, ha nem vagyok egyedül...


Másrészt nálam mindig van paprikaspray. Nem tudom, ha megtámad egy kutya, lenne-e időm elővenni, vagy tudnám-e egyáltalán, mit kell tenni, de kicsit megnyugtat a tény, hogy nálam van.


Ettől függetlenül nem egyszer kerültem már nagyot, mert láttam, hogy kóbor kutya van egy utcában. :(

2013. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A félelmet legyőzni nem tudod mert az csak egy jelzés számodra hogy veszélyesek a kutyák helyette simogass kiskutyákat hogy ne túlságosan a veszélyre asszociálj egy kutya látták , persze természetes hogy félsz a kutyától ha megtámad a félelem meg éberré tesz
2013. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
nézzz sok Scoooby Doo-t bameg :D
2013. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is elkerülöm a kóbor kutyákat. De amitől a legjobban félek, hogy bántják azt a nagyon fontos rokont aki abban az utcában lakik.
2013. dec. 25. 13:18
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy kiskutyát.
2013. dec. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szeresd a kutyákat és ők is szeretni fognak
2013. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!