Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért bámulnak a szomszédok?...

Miért bámulnak a szomszédok? Felrakhatok valami takaró cuccot a kerítésre? Én se bámulom őket he!

Figyelt kérdés

Kimentem levegőre, erre áll a kisgyerek a kerítés előtt, és bámul... erre az anyuka is elkezdett engem bámulni Mondom "Hurrá! igazi idilli család!" Persze utána már én is bámultam őket, de én rájuk se nézek, ha kint vannak, nem érdekel!

Ők meg mereven néztek!

Idegesítő! Kamerát nem akarnak rákötni a kerítésre? És akkor fel is vehetnének!


Fel rakhatok valami takaró cuccot a kerítésre, hogy bámulják azt?



2014. jan. 8. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Ültess tujákat.
2014. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ne rakhatnál? Saját kerítésedre azt raksz, amit akarsz.
2014. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van valami törvény, hogy a kerítésRE nem rakhatsz, de mondjuk elé igen. De én nem akarok 2. kerítést!
2014. jan. 8. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:

A te oldaladra bármit rakhatsz, de ne legyen 2,5 m-nél magasabb.Pl. nádszövet, belátásgátló szövet (zöld)osb lap,

de a legszebb egy élő sövény : csodasövény ( turkesztáni szil) thuja, fagyal, vagy valamilyen díszbokor, mint pl.az aranyeső, a spírea, a borbolyafélék..de lehet deszkakerítés is.

2014. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szólj be nekik, vagy marad a 3 méteres betonkerítés, vgy a tuják ahogy az első írta. Takarót leszedik, elfújja a szél is...
2014. jan. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zeu ***** válasza:

Simán tehetsz, te ingatlanodon olyan kerítés van amilyen akarsz. Mondjuk olyan takarót rakj, amit nem tudnak éjszaka lelopni... sajnos ez szempont :)


Egyébként a szomszédok mindig bámulják egymást, falun még ablakon kilesve is, aztán pletykálnak. Sosem értettem, de hiába ismerkedtek össze, ezen nem segíthetsz mással csak takarással. Mamáméknál is mániája a szomszédoknak átköszönni, a kerítésnél beszélgetni, mintha akárkit érdekelne mit akarnak... Ez van, az összezártsággal jár :)

2014. jan. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a saját portádra rakhatsz de csak a saját kertedet nézheti a kamera a szomszéd kertjét már nem
2014. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs nem erre vonatkozik a kérdés elolvastam
2014. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Látom nálad kialakulóban van ez a "bámulok mert olyan menő dolog". Nálam már vagy 2.5 éve van. A sok **** állandóan bámul mindenfelé. Példa: megyek bicikliúton elektromos robogóval. Közelér hozzám és egyből bámul jobbra vagy balra. Aztán meg ha rászólok hogy "előre nézzél már te *** nem múzeumban vagy hogy bámészkodjál" még neki áll feljebb. Még ha 4 méterre elmegy mellette kocsi, már egyből odanéz. Meg arról nemis beszélve hogy egyik nap vettem 10 kiló sót, tele mindkét kezem, csávó meg olyan jóhiszeműen mosolyogva bámul engem, én meg odamorgom neki hogy menj már arrébb, amit meg is tett, de néz tovább. Meg még van olyan is hogy szabályosan megyek elektromos robogóval út szélén, két csávó beszélget. Közelérek hozzájuk, erre egyik elkezd bámulni, 100-as szeggel odarögzítette a két hülye szemgolyóját rám, elhaladok mögötte, erre gyorsan megfordul, csak azért, hogy tudjon még bámulni. De ha odamorgom nekik, hogy "mit bámulsz, nincs rajtam semmi érdekes!" akkor bezzeg síri csend és játsza a mártírt csendben, hogy mit hőzöngök...
2014. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!